• Zmianka Żywego Różańca połączona ze spotkaniem opłatkowym w piątek. o g. 14:00 w sali Domu Katolickiego.
  • Księga intencji na drugie półrocze dostępna w kancelarii parafialnej od 1 lutego.
  • Z kalendarium Kościoła
    • Środa – wsp. św. Jana Bosko, prezbitera Kościoła
    • Piątek – św. Ofiarowania Pańskiego [Matki Bożej Gromnicznej]
      • W tym dniu przypada XXII Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona zostanie na zakony kontemplacyjne. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 6:30, 8:00, 9:00, 16:30 i 18:00; w kościółku św. Jakuba o godz. 14:15. Na każdej Mszy św. poświęcenie świec.
    • Sobota – wsp. św. Błażeja, patrona w chorobach gardła. Poświecenie jabłek i świec w czasie Mszy porannych. Błogosławieństwo wiernych świecami o g. 8:00.
  • W tym tygodniu przeżywamy również pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Spowiedź w tygodniu w czasie Mszy św. a w czwartek i piątek od g. 15:00, z przerwą od godz. 16:30 – 17:00. Msza św. dla dzieci w pierwszy piątek wyjątkowo o g. 16:30. Szczególnie zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami. Po Mszy św. zmianka różańcowa dla IV klas.
  • Z posługą sakramentalną odwiedzimy chorych i starszych w domach w sobotę od g. 9:00. Zgłoszenia można dokonać w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej.
    • Czwartek
      • 18:00 O bł. Boże dla Dobroczyńców i Wolontariuszy PZC Betania.
      • 18:00 W intencji Grupy Misterium.
    • Sobota
      • 8:00 Wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
    • Niedziela – 9:30 O bł. Boże, opiekę MB dla Członkiń Róży Różańcowej pw. Gwiazdy Zarannej oraz o życie wieczne dla zmarłych Członkiń.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Bardzo dziękujemy wszystkim Chórzystom, którzy w ramach XXVII Myślenickiego Festiwalu Pieśni Chóralnej włączyli się w przezywanie niedzielnej liturgii i serdecznie zapraszamy na Galę finałową – dziś na g. 18:00 – do sali widowiskowej MOKiS-u.
    • Serdecznie polecamy biograficzny film pt. Ignacy Loyola. Projekcje od 2 do 8 lutego br., w MOKiS-e, w kinie MUZA o g. 19:15.
    • Serdecznie zachęcamy do wsparcia ciężko chorej Laury. Dziewczynka jest wcześniakiem. Wylewy III stopnia spowodowały uszkodzenie obwodowego układu nerwowego. Dla Laury jedyną szansą by samodzielnie chodzić jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Dlatego dziękujemy za wszelkie ofiary do puszek podczas zbiórki przy kościele w przyszłą niedzielę.
  • Kalendarium kolędy na najbliższy tydzień.
  • Wszystkim życzymy radosnej niedzieli!