Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach

Kalendarium wizyty duszpasterskiej 2017/2018

 

Środa 27 XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Sobieskiego, n-ry parzyste od Marimexu do p.Teper na końcu nowej drogi przy Weterynarii
Ks. Jarosław 9:00 ul. Wybickiego n-ry parzyste od lasu
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Ujejskiego od n-ru 281 i 70 p. Biela i p. Wojtowicz do n-ru 207 p. Drabik

 

Czwartek  28 XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 8:00 Tarnówka od Jawornika i ul. Sobieskiego do Orlenu
Ks. Jarosław 9:00 ul. Wybickiego n-ry nieparzyste od lasu
Ks. Kapelan 9:00 ul. Dąbrowskiego n-ry parzyste od n-ru 80A p. Grochal do n-ru 40 p. Mirek
Ks. Krzysztof 10:00 ul. Ujejskiego od n-ru 201 Sopiak do n-ru 147 p. Oprzędek

 

Piątek 29XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Sobieskiego, n-ry parzyste, od P.Suder do Rynku
Ks. Jarosław 9:00 ul. Daszyńskiego
Ks. Kapelan 9:00 ul. Dąbrowskiego n-ry parzyste od n-ru 38 p. Biele do n-ru 2a p. Mikołajczyk
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Ujejskiego od n-ru145 p. Oprzędek do n-ru 91 p. Kasperek

 

Sobota 30 XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Sobieskiego, n-ry nieparzyste od Orlenu w stronę Rynku / bez bloków /
Ks. Jarosław 9:00 ul. Piłsudskiego od strony wiaduktu
Ks. Kapelan 10:00 ul. Generała Maczka
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Ujejskiego tzw. Górka od n-ru 99 a  p. Kostrz do n-ru 42 p. Jakubiak

Wtorek  2 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 18:00 os. 1000-lecia blok nr 6A
Ks. Jarosław 14:00 ul. Kopernika, od nr 1 p. Stachura, a następnie ul. Orkana
Ks. Kapelan 15:00 ul. Kilińskiego, Klakurki, Królowej Jadwigi i Kniaziewicza
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Ujejskiego od n-ru 63 p. Pietrzyk do n-ru 28 p. Musiał

 

Środa 3 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 Bloki przy ul. Niepodległości nr 17 i 43
Ks. Jarosław 14:00 ul. Ogrodowa, a następnie Galla Anonima
Ks. Kapelan 15:00 ul. 3-go Maja – od Domu Katolickiego
Ks. Krzysztof 16:00 ul. Orzeszkowej

 

Czwartek 4 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 14:00 ul. Reja
Ks. Kapelan 15:00 Bloki przy ul. Żeromskiego n-ry 13 i 15
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Ujejskiego od n-ru 26 p. Brylińska do n-ru 10 p. Wróblewski

 

Piątek  5 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Fijałkowskiego z góry i ul. Henryka Jordana
Ks. Jarosław 15:00 ul. Jana Długosza
Ks. Krzysztof 15:00 Doboszówka – ul. Ujejskiego od Borzęty- p. Fijał od n-ru 333 do n-ru 285 p. Gatlik

Poniedziałek 8 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 17:00 ul. Solskiego w kolejności numerów, a następnie ul. Broniewskiego
Ks. Jarosław 15:00 Bloki przy ulicy Słowackiego nr 12
Ks. Kapelan 15:00 ul. Żwirki i Wigury, od ul. Słowackiego do ul. Szpitalnej
Ks. Krzysztof 16:00 ul. Partyzantów od ul. Słowackiego, a następnie ul. Piastów od ul. Ujejskiego
Ks. Michał 14:00 ul. Spytka Jordana, ul Joselewicza i ul. Okulickiego

 

Wtorek 9 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Konopnickiej
Ks. Jarosław 14:00 Bloki przy ulicy Słowackiego nr 15
Ks. Kapelan 15:00 ul. Traugutta, z góry
Ks. Krzysztof 14:00 Domy położone za drogą na Dobczyce z ul. Ujejskiego i Kazimierza Wielkiego: od n-ru 205E lewą stroną  (domy za potoczkiem) do n-ru 312
Ks. Michał 14:00 ul. Reymonta

 

 

Środa 10 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Poniatowskiego w stronę ronda i ul. Kościuszki do Rynku
Ks. Jarosław 14:00 Bloki przy ulicy Słowackiego nr 17
Ks. Kapelan 15:00 os. 1000-lecia blok nr 6, mieszkania od 1-40
Ks. Krzysztof 16:00 ul. Tetmajera i ul. Asnyka
Ks. Michał 15:00 Blok przy ul. Piłsudskiego nr 12

 

 

Czwartek 11 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Rzemieślnicza w kolejności numerów
Ks. Jarosław 14:00 Blok przy ulicy Słowackiego nr 21
Ks. Kapelan 15:00 os. 1000-lecia blok nr 6, mieszkania od 41-75
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od n-ru 180A Pani Fąfara do n-ru 150 p. Podrazik
Ks. Michał 15:00 Blok przy ul. Piłsudskiego nr 16

 

 

Piątek 12 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Armii Krajowej
Ks. Jarosław 14:00 Blok przy ulicy Słowackiego nr 19
Ks. Krzysztof 15:00 os. 1000-lecia blok nr 2

 

Sobota 13 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 Nowe bloki przy ul. Solidarności, a następnie bloki 9 i 9A przy ul. Dunin-Brzezińskiego
Ks. Jarosław 9:00 ul Niepodległości, a następnie Jagiełły
Ks. Kapelan 9:00 ul. Dąbrowskiego n-ry nieparzyste od n-ru p. Chęcińscy do końca
Ks. Krzysztof 9:00 Domy położone za drogą na Dobczyce z ul. Ujejskiego – dokończenie (rozpoczęcie od lasu, n-ru 137)

Poniedziałek 15 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 17:00 Blok przy ul. Niepodległości nr 11
Ks. Jarosław 15:00 Bloki Pielęgniarek i Lekarzy
Ks. Kapelan 15:00 os. 1000-lecia blok nr 7
Ks. Krzysztof 16:00 ul. Jagiellońska – od poczty do ul. Żwirki i Wigury

 

Wtorek 16 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 14:00 Blok przy ulicy Słowackiego nr 23
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od n-ru 138 p Łętocha do n-ru 38 P. Wójcik

 

Środa 17 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Sienkiewicza – domy za Zakopianką
Ks. Jarosław 14:00 Bloki przy ul. Jana Dunina – Brzezińskiego n-ry 6 i 7
Ks. Kapelan 15:00 os. 1000-lecia blok nr 8
Ks. Krzysztof 16:00 Blok przy ul. Niepodległości 9a, od 19:00 ul. Przemysłowa

 

 

 

Czwartek 18 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 14:00 ul. Jana Dunin – Brzezińskiego n-ry 8 i 10
Ks. Kapelan 15:00 os. 1000-lecia blok nr 14
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od n-ru 28 P. Knapczyk do n-ru 2 P. Pitala

 

 

 

Piątek 19 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Sienkiewicza / górna / od ul. Traugutta od n-ru 31A p. Płoskonka do n-ru 21 E p. Podlodowscy
Ks. Kapelan 14:00 ul. Szpitalna od Domu Kultury
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Sikorskiego – dokończenie – od n-ru 31 P. Szponder do n-ru 2 P. Marcinkowscy
Ks. Jarosław 14:00 Blok przy ul. Gałczyńskiego 1

 

Sobota 20 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Sienkiewicza od nr 20 p. Cyrek w stronę Rynku
Ks. Jarosław 9:00 ul. Mickiewicza
Ks. Kapelan 9:00 ul. Średniawskiego od n-ru 70B p. Koperek do n-ru 38A p. Kącki
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Kazimierza Wielkiego strona szkoły: od n-ru 210 P. Wójtowicz do n-ru 175c P. Ścisłowicz

 

Niedziela 21 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 15:00 ul. Rynek, a następnie ul. Piotra Skargi

Poniedziałek 22 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 17:30 Blok przy ul. Niepodległości nry 13
Ks. Jarosław 15:00 os. 1000-lecia blok nr 9
Ks. Kapelan 15:00 ul. Średniawskiego dokończenie od n-ru 38 p. Zawłoccy do n-ru 2 p. Róg
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Kazimierza Wielkiego n-ry nieparzyste: od n-ru 173a P. Biel do n-ru 131 P. Szymscy

 

 

Wtorek 23 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego n-ry nieparzyste: od n-ru 129 p. Niklas do n-ru. 83a p. Samek
Ks. Prof. Michał 14:00 ul Daszyńskiego – od Miłogoszczy w kierunku Państwa Ślusarzy
Ks. Jarosław 14:00 ul Daszyńskiego – od Państwa Ślusarzy w kierunku Miłogoszczy

 

Środa 24 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Słowackiego nry nieparzyste od nru 65 p. Szlachetka w stronę rynku
Ks. Kapelan 15:00 Bloki przy ul. Mickiewicza n-ry 14 i 15
Ks. Krzysztof 16:00 ul. Kazimierza Wielkiego n-ry nieparzyste: od n-ru. 81 p. Szczypka do n-ru. 53c p. Nowak oraz ul. Rykały
Ks. Jarosław 14:00 ul. Matejki, a następnie bloki przy ul. Matejki 7 i 11

 

Czwartek 25 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 11
Ks. Kapelan 14:00 Bloki przy ul. Sobieskiego nr 13
Ks. Krzysztof 15:00 os. 1000-lecia blok nr 3
Ks. Michał 9:00 os. 1000-lecia blok nr 12

 

 

Piątek 26 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Słowackiego nry parzyste od nr 80 p. Dziekan do 44 wraz z ul. Drogowców
Ks. Jarosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 13
Ks. Krzysztof 15:00 os. 1000-lecia blok nr 4

 

 

Sobota 27 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Słowackiego nry parzyste od mieszkań w budynku 42 do 2 p. Dyrda
Ks. Jarosław 9:00 ul. Słoneczna
Ks. Kapelan 9:00 ul. Bergela od lasu
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Senatorska – od ul. Słonecznej

Poniedziałek 29 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 16:00 ul. Gałczyńskiego
Ks. Kapelan 15:00 ul. Reja, blok nr 8
Ks. Krzysztof 15:00 Blok przy ul. Bema 1 oraz domy na ul. Bema n-ry 2 i 4

 

Wtorek 30 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Kapelan 15:00 ul. Łokietka od Zakopianki
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od n-ru 1c p. Jodłowska  do n-ru 47 p. Nalepa

 

 Środa 31 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 16
Ks. Kapelan 15:00 Blok przy ul. Matejki nr 9
Ks. Krzysztof 16:00 os. 1000-lecia blok nr 10
Ks. Jarosław 14:00 ul. Piłsudskiego – od wiaduktu do Państwa Turała

 

Czwartek 1 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Kapelan 15:00 os. 1000-lecia blok nr 15
Ks. Krzysztof 14:00 os. 1000-lecia blok nr 1
Ks. Jarosław 14:00 ul Piłsudskiego – od Państwa Turała do końca

 

Piątek 2 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 17
Ks. Krzysztof 15:00 Bloki Pardyaka od p. Sobalów n-ru 8, domy i blok 5

 

Sobota 3 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Kraszewskiego i ul. Kasprowicza
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Sikorskiego – od lasu do państwa Aleksandrowicz (nr 32)
Ks. Jarosław 9:00 ul Daszyńskiego – od Państwa Kupiec do końca

Poniedziałek 5 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 17:00 ul. Żeromskiego
Ks. Krzysztof 16:00 ul. Jagiellońska – od ul. Żwirki i Wigury do końca

 

Wtorek 6 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Batorego – od ul. Słonecznej

 

Środa 7 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 Blok przy ul. Reja 12
 

 

Piątek 9 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 Blok przy ul Mickiewicza nr 6

 

Sobota 10 II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 os. 1000-lecia blok nr 5

Sanktuarium Myślenice

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Królowej Jadwigi 5
32-400 Myślenice

telefon parafii: 12 272 12 37
e-mail parafii: sanktuarium@myslenice.pl

Informacje dotyczące sakramentów

Msze święte

W dni powszednie
6:30 (w Adwencie 6:15) | 7:00 (poza I. piątkiem m-ca) | 7:30 | 8:00 | 18:00

W niedziele i święta
6:30 | 8:00 | 9:30 | 11:00 | 12:30 | 14:00 | 18:00

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 14:15
kaplica szpitalna: 6:00 | 7:15 | 16:00

Kliknij po szczegółową informację