• Msze Święte są dzisiaj w porządku niedzielnym.
    • Środa: 8:00 o trwałość, świętość i jedność małżeństw oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach.
    • Czwartek:
      • 9:30 Msza Święta z obrzędem poświęcenia sztandaru dla Szkoły Podstawowej nr 1.
      • 18:00 w intencji Dobroczyńców i Wolontariuszy „Betanii”.
    • Piątek:
      • 16:00 w intencji dzieci klas czwartych, rodziców i nauczycieli.
    • Sobota:
      • 8:00 wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Uwielbienie prowadzone przez Wspólnotę „Nazaret” w środę po Mszy Świętej o 18:00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w I czwartek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej do 20:00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiadamy w czwartek od 17:00 a w piątek od 15:30. Msza Święta dla dzieci w piątek o 16:00.
  • Młodzież zapraszamy na kolejny Młody Piątek. O 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 20:00 Msza Święta, której przewodniczyć będzie ks. Wojciech Wylegała. Po Mszy świętej spotkanie integracyjne.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od 9:00 – zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  • Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy godnie przeżyć Triduum Paschalne: Służbie Liturgicznej, Służbie Kościelnej – Panom Jackowi, Bogdanowi i Leszkowi, Oazie, Scholi i Chórowi. OSP Dln. Przedmieście i OSP Śródmieście oraz Służbie Maltańskiej za wartę przy Bożym Grobie. Dziękujemy za wystrój kościoła, Grobu Pańskiego i Ciemnicy S. Elżbiecie, Paniom Annie i Marii, Panom Janowi i Mirosławowi, Państwu Magdalenie i Ernestowi. Dziękujemy tym, którzy ofiarowali dary dla potrzebujących i Parafialnemu Zespołowi „Betania” za ich zbieranie i przekazanie.
  • W czasie kiermaszu palm i ozdób wielkanocnych na rzecz misji uzbieraliśmy kwotę 4083,59 zł i 2 euro. Dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podst. nr 2 oraz ofiarodawcom.
  • Klub Inteligencji Katolickiej organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Szczegóły na plakatach i stronie Parafii.
  • Życzymy wszystkim trwania w radości płynącej ze Zmartwychwstania Chrystusa.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Maria Głuś, śp. Eugenia Sawicka, śp. Wojciech Pardyak. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.