• Serdecznie zachęcamy do wsparcia ciężko chorej Laury. Dziewczynka jest wcześniakiem. Wylewy III stopnia spowodowały uszkodzenie obwodowego układu nerwowego. Dla Laury jedyną szansą, by samodzielnie chodzić jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Dlatego dziękujemy za wszelkie ofiary do puszek podczas dzisiejszej zbiórki przy kościele.
  • Spotkanie katechetów w najbliższy wtorek o g. 19:30 na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
  • Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 3 GIM zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. na g. 18:00, a po niej na spotkanie.
  • Studium Apostolatu Świeckich zaprasza na kolejne spotkanie pt. Apologetyka chrześcijańska. Rozpocznie się ono Mszą św. w najbliższą sobotę o g. 9:30.
  • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną PZC Betania.
    • Wolontariusze Betanii będą pomagać w rozliczaniu zeznań podatkowych w budynku Betanii przy ul. 3 Maja 1 od 5 lutego. Pozostałe informacje na plakatach. Prosimy by przynieść rozliczony PIT z ubiegłego roku.
  • Serdecznie zapraszamy Dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w zajęciach, jakie przygotowała dla nich Grupa Animatorów. W planie warsztaty artystyczne, spacer i wspólne zabawy. Zajęcia odbędą się we wtorek 13 lutego w godzinach 9:00 – 18:00 w Domu Parafialnym. Zapisy w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11:00 w salce przy ul. Ks. Piotra Skargi. Koszt udziału w zajęciach wynosi 20 zł., płatne przy zapisach. Ilość miejsc ograniczona.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody na Mszach św.
    • Wtorek – wsp. św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
    • Sobota– wsp. św. Scholastyki dziewicy
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 O trwałość, jedność i świętość małżeństw i bł. w rodzinach Adoracja w tej intencji od g. 17:00.
    • Czwartek – 18:00 Za zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Wyrażamy wdzięczność wszystkim Parafianom za troskę o piękno naszych świątyń, złożone ofiary na tacę, w kopertach, jak również wpłaty na konto parafialne w minionym miesiącu. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu serdecznie zaprasza na koncert finałowy dwunastych Ogólnopolskich Warsztatów Gospel, który odbędzie się 11 lutego o g. 17:30 w hali sportowo-widowiskowej w Sieprawiu. Podczas Koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna na rehabilitację dwuletniego Franciszka Feliksa, mieszkańca Sieprawia.
  • Kalendarium kolędy na najbliższy tydzień.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli!