Grupa ARE YOU READY

Jak do nas dołączyć? Zapraszamy do kontaktu mailowego: areyouready.myslenice@gmail.com

Grupa Are You Ready powstała po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Jej założycielem był ks. Mirosław Smyrak. Nazwa nawiązuje z jednej strony do hasła, pod którym odbywał się cykl koncertów przygotowujących do ŚDM, a z drugiej do pytania, jakie skierował do młodych papież Franciszek: „Are You ready to say yes?”
My chcemy na to pytanie odpowiedzieć. Chcemy wstać z kanapy, założyć wyczynowe buty i w końcu zrobić coś więcej, by przeżyć nasze życie w pełni. Chcemy wspólnie z drugim człowiekiem poznawać Boga, odkrywać samych siebie i przez to stawać się coraz lepszymi ludźmi.

AYR jest wspólnotą skupiającą młodzież studiującą, pracującą i młode małżeństwa. W ramach naszych spotkań organizujemy konferencje, adoracje, grupowe rozmowy tematyczne, a także wyjazdy i integracje. Wspólnie staramy się aktywnie i pozytywnie spędzać czas.

Opiekę duchową nad grupą sprawowali ks. Mirosław Smyrak, ks. Krzysztof Rusnak, a obecnie naszym opiekunem jest ks. Marcin Filar

Wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć zapraszamy do kontaktu mailowego: areyouready.myslenice@gmail.com