• Rozpoczynamy 16 Tydzień Biblijny, pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Jego celem jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w życiu każdego z nas. W ramach Narodowego Czytania Pisma Świętego sięgniemy w ciągu tygodnia, przed Mszą Świętą wieczorną, do Dziejów Apostolskich.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
    • Środa:
      • 18:00 w intencjach zbiorowych
      • 18:00 o uzdrowienie i uwolnienie. Po Mszy Świętej modlitwa o uzdrowienie, którą poprowadzi Wspólnota NAZARET.
  • Msza Święta dla Osób głuchych w poniedziałek o 15:30.
  • Msza Święta Wspólnoty NAZARET w sobotę o 16:00 w kościele św. Jakuba. Po niej Agapa w Domu Katolickim.
  • W przyszłą niedzielę na Mszach Świętych będzie śpiewał Zespół „Zbrucz” z Tarnopola na Ukrainie.
  • Od dzisiaj, po Mszach Świętych, można odebrać u ks. Mirosława kartę zgłoszeń na wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży do Muszyny. Więcej szczegółów u Księdza.
  • Przypominamy, że do 30 kwietnia należy rozliczyć PIT. W budynku „Betanii” przy ul. 3 Maja 1, nasi wolontariusze pomagają w rozliczeniu w zamian za ofiarowanie 1,5% na działalność charytatywną Betanii. Szczegóły na plakatach.
  • W „Gościu Niedzielny” polecamy artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę.
  • Niech Boża łaska i opieka Matki Najświętszej towarzyszy Wam przez cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Kazimierz Tunajek, śp. Anna Węgrzyn, śp. Franciszek Górka, śp. Maria Siłuszyk – założycielka wspólnoty Służba Rodzinie. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.

Ogłoszenie niekościelne:

Starosta Myślenicki oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach zapraszają do udziału w VIII Myślenickich Targach Pracy, w czwartek, w g. 9:00 –  12:00, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno- Ekonomicznych przy ul. Żeromskiego 17 w Myślenicach.

Prezentowane będą wolne miejsca zatrudnienia oraz możliwość aktywizacji na terenie Powiatu. Udział jest bezpłatny.