• Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Piotra Łapę, misjonarza, z Syberii. Zachęcamy by ofiarą do puszek wesprzeć jego działalność duszpasterską.
  • Spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania:
    • z klas VII SP we wtorek o g. 18:00 w kościele,
    • z klas II Gim w niedzielę (28 stycznia) po Mszy św. o g. 14:00.
  • Msza św. śpiewana w rycie trydenckim w przyszła niedziele o g. 11:30 w Kościółku św. Jakuba na Stradomiu.
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Środa – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
    • Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
    • Piątek – wsp. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Kwartet instrumentalny Muzyczni Oprawcy oraz wokalistka, autorka muzyki oraz tekstów Weronika Boczek zapraszają na koncert charytatywny na rzecz Laury, dziewczynki borykającej się z uszkodzeniem obwodowego układu nerwowego, dla której jedyną szansą jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Za ofiary w czasie koncertu serdecznie dziękujemy.
    • Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XXVII Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej Kolędy i Pastorałki, pod honorowym patronatem ks. apb Marka Jędraszewskiego. Festiwal odbędzie się w przyszłą niedzielę. Szczegółowy plan na plakatach i stronie MOKiS-u.
  • Kalendarium kolędy na najbliższy tydzień.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli!