• Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy do podjęcia modlitwy w intencji ludzi młodych, którzy czują w swym sercu wezwanie do wejścia na drogę służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W naszych modlitwach polecajmy Bogu zwłaszcza młodzież naszej parafii oraz kleryków Krakowskiego Seminarium.
  • Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary w wysokości 9311,15 zł złożone do puszek podczas zbiórki przeprowadzonej w poprzednią niedzielę na rzecz PZC Betania.
  • Nieszpory dziś o g. 17.30.
  • Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 14.00.
  • Zapraszamy młodzież z klas II i III Gimnazjum oraz młodzież starszą naszej parafii na warsztaty dotyczące miłości i poprawnego budowania relacji między kobieta a mężczyzną. Spotkanie rozpocznie się w środę, 25 kwietnia, o g. 16.00 w Domu Katolickim.
  • W środę swoje imieniny obchodzą: ks. Marek Kościelniak oraz ks. Jarosław Łabęda. Czcigodnym Solenizantom już dziś życzymy obfitości darów Bożych, wszelkich łask potrzebnych do sprawowania posługi w naszej wspólnocie, jak również czułej opieki naszej Myślenickiej Pani. Msza św. w intencji Solenizantów w środę o g. 18.00.
  • Zachęcamy dzieci z klas III, IV i V Szkoły podstawowej do udziału w parafialnym wyjeździe wakacyjnym w dniach od 29 lipca do 5 sierpnia do miejscowości Sianożęty k. Kołobrzegu. Koszt wyjazdu: 800 zł. Zapisów wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 400 zł można dokonać w kancelarii parafialnej.
  • Serdecznie zachęcamy do wsparcia ciężko chorego Kacpra. W grudniu zeszłego roku u 2-letniego chłopca rozpoznano złośliwą postać guza mózgu. Szansą na dalsze życie chłopca jest operacja i leczenie w klinice w Wiedniu. Koszt operacji to 30 tys. euro, a dalszego leczenia ok 100 tys. Dlatego dziękujemy za wszelkie ofiary do puszek podczas zbiórki przy kościele w przyszłą niedzielę.
  • Z życia Kościoła
    • Poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
    • Wtorek wspomnienie św. Jerzego, męczennika
    • Środa święto św. Marka, Ewangelisty
    • Sobota wspomnienie św. Joanny Beretty Molli
  • Z intencji mszalnych
    • Piątek 11.00 Dziękczynna za lata nauki, z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych dla maturzystów I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
    • Sobota
      • 18.00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
      • 18.00 Dziękczynna w 5 rocznicę działalności Oazy Dzieci Bożych przy naszej parafii
    • Niedziela 12.30 Za zmarłych, aresztowanych w Myślenicach dnia 24 kwietnia 1944 r w tzw. II Czarną Niedzielę i rozstrzelanych w Krakowie przy ul. Botanicznej
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Myślenicka Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert w czwartek 26 kwietnia o g. 19.00 w naszym sanktuarium. W programie utwory W. A. Mozarta.
  • Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości darów Bożych! Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i owocnego tygodnia pracy i nauki.