• Dziś po każdej Mszy św. Parafialny Zespół Caritas Betania przeprowadza zbiórkę pieniężną przeznaczona na cele statutowe. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
    Dziękujemy także za wszelkie dary złożone podczas święcenia pokarmów w Wielką Sobotę, dzięki czemu Caritas Betania mogła obdarować na święta 145 rodzin.
  • Nieszpory dziś o g. 17.30.
  • Jutro Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy do podjęcia modlitwy w intencji ludzi młodych, którzy czują w swym sercu wezwanie do wejścia na drogę służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej. W naszych modlitwach polecajmy Bogu zwłaszcza młodzież naszej parafii oraz kleryków Krakowskiego Seminarium.
  • Zapraszamy rodziców młodzieży z klas 3 gimnazjum na Msze św. i adorację w intencji ich dzieci we wtorek 17 kwietnia o g. 18.00.
  • Zachęcamy dzieci z klas III, IV i V Szkoły podstawowej do udziału w parafialnym wyjeździe wakacyjnym w dniach od 29 lipca do 5 sierpnia do miejscowości Sianożęty k. Kołobrzegu. Koszt wyjazdu: 800 zł. Zapisów wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 400 zł można dokonać w kancelarii parafialnej.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa
      • 7.30 W intencji Młodzieży z klas 3 gimnazjum rozpoczynającej egzaminy – o Dary Ducha Świętego.
      • 18.00 Msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
    • Czwartek – 18.00 Za zmarłych wypominanych w naszym sanktuarium.
    • Sobota – 18.00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Z życia Kościoła
    • Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na kolejne Dialogi, które odbędą się w najbliższy czwartek (19 kwietnia) o g. 20.15 w kolegiacie świętej Anny w Krakowie. Temat dialogów: Powołanie, jak je rozeznać? Pytania do Arcybiskupa zadajemy przez formularz na stronie dialogi.pl
  • Parafianom i Gościom, a szczególnie Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości darów Bożych!