Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach

Kalendarium wizyty duszpasterskiej w Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach 2015/2016

Plan kolędy na tej stronie jest aktualizowany na bieżąco zgodnie z informacjami otrzymywanymi od księży.

28 XII poniedziałek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00 ul. Ujejskiego od nr 281 i 70 p. Biela i p. Wojtowicz do nr 207 p. Drabik
Ks. Kapelan ——— ——————-
Ks. Leszek 9:00 ul. Dąbrowskiego numery nieparzyste od lasu
Ks. Sławomir 9:00 Tarnówka od Jawornika i ul. Sobieskiego do „Orlenu”
Ks. Mirosław 9:00 Miłogoszcz – od. p. Stalmachów do p. Rabów nr 35d
Ks. Jan Kęsek 15:00 ul. Niepodległości blok nr 11

 

29 XII wtorek
kapłan godzina Ulica
Ks. Proboszcz 9:00 ul. Ujejskiego od nr 201 Sopiak do nr 147 p. Oprzędek
Ks. Kapelan 9:00 ul. Słowackiego, numery nieparzyste od nr 65 p. Szlachetka w stronę Rynku.
Ks. Leszek 15:00 os. 1000-lecia 9
Ks. Sławomir 9:00 ul. Sobieskiego, numery parzyste od „Marimexu” do mostu
Ks. Mirosław 9:00 ul. Galla Anonima od 10.30 c.d. ul. Daszyńskiego od p. Ślusarzów nr 35
Ks. Jan Kęsek 15:00 ul. Niepodległości blok nr 13

 

30 XII środa
kapłan godzina Ulica
Ks. Proboszcz 9:00 ul. Ujejskiego od nr 145 p. Oprzędek do nr 91 p. Kasperek
Ks. Kapelan 9:00 ul. Słoneczna od ul. Kazimierza Wielkiego w stronę ul. Szpitalnej.
Ks. Leszek 9:00 ul. Dąbrowskiego numery parzyste od lasu
Ks. Sławomir 9:00 ul. Sobieskiego, numery parzyste, od mostu nr 28 p. Biela do Rynku
Ks. Mirosław 9:00 ul. Niepodległości, Jagiełły
Ks. Jan Kęsek 15:00 ul. Niepodległości blok nr 17

 

31 XII czwartek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00 ul. Ujejskiego tzw. Górka od nr 99 a p. Kostrz do nr 42 p. Jakubiak
Ks. Kapelan 9:00 ul. Generała Maczka
Ks. Leszek 9:00 Pardyaka od p. Sobalów nr 8, domy i blok 5.
Ks. Sławomir 9:00 ul. Sobieskiego, numery nieparzyste od „Orlenu”, bez bloków
Ks. Mirosław 9:00 ul. Kopernika od nr 1 p. Stachura, następnie ul. Orkana

 

1 I piątek
kapłan godzina ulica
Ks. Mirosław 15:00 ul Piotra Skargi / Rynek

 

2 I sobota
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00 ul. Ujejskiego od nr 57 p. Szlachetka do nr 28 p. Musiał
Ks. Kapelan 11:00 ul. Reymonta od ul. Szpitalnej.
Ks. Leszek 15:00 ul Matejki blok 11
Ks. Sławomir 9:00 ul. Kraszewskiego od ul. Kasprowicza
Ks. Mirosław 9:00 ul. Piłsudskiego od wiaduktu

 

3 I niedziela
kapłan godzina ulica
Ks. Mirosław 14:00 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego 7 i 8

 

4 I poniedziałek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Ujejskiego od nr 26 p. Brylińska do nr 10 p. Wróblewski
Ks. Kapelan 15:00 ul. Batorego od ul. Słonecznej.
Ks. Leszek 14:00 Wybickiego parzyste od lasu
Ks. Sławomir 14:00 ul. Sobieskiego13 bloki
Ks. Mirosław 15:00 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego nr 6 i 10
Ks. Jan Kęsek 15:00 ul. Niepodległości blok nr 43

 

5 I wtorek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Partyzantów od ulicy Słowackiego a następnie ul. Piastów od ulicy Ujejskiego
Ks. Kapelan 14:00 ul. Słowackiego nr parzyste od nr 80 p. Dziekan do nr 44 wraz z ul. Drogowców i Szpitalną za Zakopianką
Ks. Leszek —— ———–
Ks. Sławomir 14:00 ul. Traugutta z góry
Ks. Mirosław 14:00 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego nr 9 i 9A
Ks. Jan Kęsek 15:00 ul. Kasprowicza

 

6 I środa
kapłan godzina ulica
Ks. Mirosław 14:00 ul. Słowackiego blok nr 19

 

7 I czwartek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 Doboszówka – ul. Ujejskiego od Borzęty- p. Fijał nr 333 do nr 285 p. Gatlik
Ks. Kapelan 14:00 ul. Słowackiego nr parzyste od mieszkań w budynku 42 do nr 2 p. Dyrda.
Ks. Leszek 14:00 Wybickiego nieparzyste od lasu
Ks. Sławomir 15:00 ul. Fijałkowskiego z góry
Ks. Mirosław 15:00 Nowe bloki przy ul Solidarności

 

8 I piątek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Łokietka od Zakopianki
Ks. Kapelan ——— ——————-
Ks. Leszek 15:00 ul Matejki blok nr 7
Ks. Leszek 16:30 ul Matejki blok nr 9
Ks. Sławomir 15:00 ul. Jordana
Ks. Mirosław 15:00 ul. Reja
Ks. Jan Kęsek 14:00 ul. Piłsudskiego blok 12 i 16

 

9 I sobota
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00 domy położone za drogą na Dobczyce z ul. Ujejskiego i Kazimierza Wielkiego: od nr 205E do 308 a następnie od nr 306 do nr 184 b p. Szymscy
Ks. Kapelan 9:00 ul. Jagiellońska od Poczty
Ks. Jan Kęsek 9:00
ul. Szpitalna
Ks. Sławomir 9:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 6A i nr 6 / z przerwą od g. 13.30 do g.15.15 /
Ks. Mirosław 9:00 ul. Bergela – od lasu

 

11 I poniedziałek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od nr 180A Pani Fąfara do numeru 150 p. Podrazik
Ks. Kapelan 15:00 ul. Żwirki i Wigury w kolejności numerów
Ks. Leszek 15:00 3 Maja w górę
Ks. Sławomir 15:00 ul. Poniatowskiego i ul. Kościuszki
Ks. Mirosław 15:00 ul. Długosza
Ks. Jan Kęsek 15:00 ul. Żeromskiego blok nr 13 i 15

 

12 I wtorek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od numeru 138 p. Łętocha do nr 38 p. Wójcik
Ks. Kapelan 15:00 ul. Solskiego w kolejności numerów, a następnie ul. Broniewskiego
Ks. Leszek —– —————-
Ks. Sławomir od 9:00i od 15:00 ul. Mickiewicza blok nr 6
Ks. Mirosław 15:00 Blok przy ul. Gałczyńskiego 1

 

13 I środa
kapłan godzina ulica
Ks. Kapelan 15:00 ul. Joselewicza, ul. Spytka Jordana i ul. Okulickiego
Ks. Leszek 15:00 Osiedle 1000-lecia 13
Ks. Sławomir 15:00 ul. Mickiewicza blok nr 14 i około g. 17:00 ul. Mickiewicza blok nr 15
Ks. Mirosław 14:00 ul. Słowackiego blok nr 12

 

14 I czwartek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od nr 28 p. Knapczyk do nr 2 p. Pitala
Ks. Kapelan 14:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 16
Ks. Leszek 15:00 Osiedle 1000-lecia 10
Ks. Sławomir 15:00 ul. Sienkiewicza – domy za Zakopianką
Ks. Mirosław 15:00 blok 15 przy ul. Słowackiego

 

15 I piątek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00-12:00, 15:00-18:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 1
Ks. Kapelan ———- ——————-
Ks. Leszek 16:30 ul. Niepodległości 9a
Ks. Sławomir 14:00 ul. Sienkiewicza od ul. Traugutta do nr 21 E p. Podlodowscy
Ks. Mirosław 14:00 ul. Słowackiego blok nr 17

 

16 I sobota
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00 ul. Kazimierza Wielkiego strona szkoły: od nr 210 p. Wójtowicz do nr 175c p. Ścisłowicz
Ks. Kapelan 9:00 ul. Reja, blok nr 12
Ks. Jan Kęsek 9:00 ul. Konopnickiej
Ks. Sławomir 9:00 ul. Sienkiewicza od nr 20 p. Cyrek w stronę Rynku
Ks. Mirosław 9:00 ul. Mickiewicza

 

17 I niedziela
kapłan godzina ulica
Ks. Mirosław 15:00 Blok pielęgniarek przy ul. Szpitalnej 2 i lekarzy przy ul. Piłsudskiego

 

18 I poniedziałek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr 173a p. Biel do nr 131 p. Szymscy
Ks. Kapelan 15:00 ul. Reja, blok nr 8
Ks. Leszek 15:00 Osiedle 1000-lecia 11
Ks. Sławomir od 9:00i od 15:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 5
Ks. Mirosław 15:00 ul. Słowackiego blok 21

 

19 I wtorek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr 129 p. Niklas do nr 83a p. Samek
Ks. Kapelan 14:00 ul. Rzemieślnicza w kolejności numerów
Ks. Leszek 15:00 ul. Bema bloki nr 1, 2 i 4
Ks. Sławomir od 9:00

i od 15:00

Osiedle 1000-lecia blok nr 7
Ks. Mirosław 14:00 ul. Słowackiego blok 23

 

20 I środa
kapłan godzina ulica
Ks. Kapelan 15:00 ul. Żeromskiego, domy jednorodzinne
Ks. Leszek 15:00 ulice: Kilińskiego, Klakurki, Królowej Jadwigi, Kniaziewicza
Ks. Sławomir od 9:00

i od 15:00

Osiedle 1000-lecia blok nr 8
Ks. Mirosław 15:00 ul. Matejki od ul. Słowackiego, następnie ul. Ogrodowa od nr 24 i 3 domy z Poniatowskiego

 

21 I czwartek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr 81 p. Szczypka do nr 53c p. Nowak
Ks. Kapelan 14:00 ul. Armii Krajowej
Ks. Leszek 15:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 12
Ks. Sławomir 15:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 14
Ks. Mirosław 15:00 ul. Gałczyńskiego

 

22 I piątek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00-12:00, 15:00-18:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 2
Ks. Kapelan ———- ————————
Ks. Leszek 14:00 ul. Średniawskiego od nr 70 b w dół do 52 b
Ks. Sławomir 15:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 15
Ks. Mirosław ———- ————————

 

23 I sobota
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 10.30 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr 1c p. Jodłowska do nr 47 p. Nalepa
Ks. Kapelan 9:00 ul. Senatorska od ul. Słonecznej
Ks. Leszek 9:00 ul. Sikorskiego od p. Tatomir nr 66 do centrum
Ks. Sławomir ———- ————————
Ks. Mirosław ———- ————————

 

24 I niedziela
kapłan godzina ulica
Ks. Mirosław ———- ————————

 

25 I poniedziałek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00-12:00, 15:00-18:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 3
Ks. Kapelan 15:00 Osiedle Tysiąclecia, blok nr 17
Ks. Leszek 14:00 Średniawskiego od nr 52 a w dół
Ks. Mirosław ———- ————————

 

26 I wtorek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 9:00-12:00, 15:00-18:00 Osiedle 1000-lecia blok nr 4
Ks. Leszek ———- ——————-

 

27 I środa
kapłan godzina ulica
Ks. Mirosław ———- ————————

 

28 I czwartek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Orzeszkowej
Ks. Mirosław ———- ————————

 

29 I piątek
kapłan godzina ulica
Ks. Proboszcz 14:00 ul. Tetmajera i ul. Asnyka

 

Sanktuarium Myślenice

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Królowej Jadwigi 5
32-400 Myślenice

telefon parafii: 12 272 12 37
e-mail parafii: sanktuarium@myslenice.pl

Informacje dotyczące sakramentów

Msze święte

W dni powszednie
6:30 (w Adwencie 6:15) | 7:00 (poza I. piątkiem m-ca) | 7:30 | 8:00 | 18:00

W niedziele i święta
6:30 | 8:00 | 9:30 | 11:00 | 12:30 | 14:00 | 18:00

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 14:15
kaplica szpitalna: 6:00 | 7:15 | 16:00

Kliknij po szczegółową informację