• Słowa podziękowania przesyła ks. Aleksy Pliszyński, misjonarz z Boliwii dla wszystkich, którzy włączyli się w przeprowadzenie i wsparli zbiórkę na rzecz tamtejszego Kościoła. Dzięki otwartości serc udało się zebrać 26 783 zł.
  • Dziś zbiórkę przed kościołem prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas Betania na rzecz tegorocznego obozu dla osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za wszelkie okazane wsparcie.
  • Spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas drugich gimnazjum w poniedziałek [jutro] o g. 18:00.
  • Msza św. śpiewana w rycie trydenckim zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę [24.06] o g. 11:30 w Kościółku św. Jakuba na Stradomiu. Odprawi ją kapłan z Bractwa Kapłańskiego św. Piotra.
  • Wspólnota Nazaret oraz portal profeto.pl zapraszają na cykl katechez pt. “Zrozumieć Franciszka, czyli o co chodzi Papieżowi”, które poprowadzi ks. Michał Olszewski – sercanin. Pierwsze z cyklu 5 zaplanowanych spotkań odbędzie się w czwartek [21.06] o g. 19.00 w sali widowiskowej Domu Katolickiego.
  • Oaza Rodzin Domowego Kościoła serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków na Mszę św., a po niej agapę kończącą rok formacyjny, która odbędzie się w sobotę [23.06] o g. 10.00 w kaplicy kościoła pw. św. Brata Alberta na os. 1000-lecia w Myślenicach.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Czwartek – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
    • Piątek
      • 8:00 Dziękczynna za miniony rok szkolny i katechetyczny, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli, katechetów oraz pracowników naszych szkół.
      • 9:30 Dziękczynna za miniony rok szkolny dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Myślenicach.
      • Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie Roku Szkolnego w czwartek od g. 16:00-18:00.
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
    • Niedziela – 12:30 O wieczne zbawienie dla 32 Myśleniczan aresztowanych 23.06. 1940 i zamordowanych przez niemieckich okupantów w forcie na Wzgórzach Krzesławickich 29.06.1940
  • Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice informuje, że do dnia 29 czerwca można zgłaszać projekty zadań w drugiej edycji Myslenickiego Budżetu Obywatelskiego. Więcej informacji na stronie www.myslenice.pl.
  • Bardzo serdecznie pragniemy podziękować siostrze Stanisławie ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, która kończy posługę duszpasterską w naszej parafii. Za wszelkie dobro, którego mogliśmy doświadczać, zaangażowanie w katechizację, troskę o dzieci, za aktywne uczestniczenie w życiu naszej parafialnej wspólnoty. Zapewniając o modlitwie, pragniemy zawierzać siostry posługę opiece Matki Najświętszej, prosząc o potrzebne łaski w realizacji Bożych planów.
  • Naszą modlitwą ogarniamy również siostrę Ewę, która w środę 27 czerwca złoży śluby wieczyste, upraszając dla niej potrzebne Dary Ducha Świętego.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli!