• Zmianka żywego różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 14:00.
  • Caritas Betania wyraża wdzięczność za ofiarność w czasie zbiórki na tegoroczny obóz dla osób niepełnosprawnych. Dzięki otwartości serc udało się zebrać 23 023 zł.
  • Jednocześnie zachęcamy do wsparcia ciężko chorego trzymiesięcznego Stasia Wincenciaka z Myślenic, który cierpi na neuroblastomę – najpopularniejszy nowotwór wieku dziecięcego.
    • Szansą dla chłopca jest bardzo kosztowne leczenie w klinice w Niemczech [kilkaset tysięcy złotych].
    • Już dziś wszystkim, którzy włączyli się w pomoc na rzecz Stasia rodzice pragną serdecznie podziękować za okazane wsparcie. Zbiórka na ten cel przy kościele w przyszłą niedzielę.
    • Z tej też okazji nauczyciele szkoły podstawowej w Dobczycach zapraszają dzieci i dorosłych na pełne humoru przedstawienie pt. “Kosmici atakują”. Spektakl odbędzie się w czwartek o g. 19:00 w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja 1 w Myślenicach. Datki z przedstawienia zostaną przekazane na leczenie chorego chłopca.
  • Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Rady parafialnej na spotkanie w poniedziałek [jutro] o g. 19:30 na plebanię.
  • Klub Inteligencji Katolickiej zachęca do wzięcia udziału w prelekcji zatytułowanej “Kilka myśli wokół adhortacji Amoris laetitia” Ojca Świętego Franciszka, którą wygłosi ks. dr Marek Kościelniak w siedzibie KIK-u, przy ul. Piotra Skargi 4 we wtorek po Mszy św. o g. 18:00.
  • Spotkanie z rodzicami dzieci udających się na parafialny wyjazd wakacyjny nad morze we wtorek o g. 19:00 w sali Domu katolickiego. W czasie spotkania prosimy o uregulowanie pozostałych kosztów wyjazdu.
  • Katechetów uczących na terenie naszej parafii zapraszamy na spotkanie podsumowujące miniony rok katechetyczny w piątek o g. 19:30 na plebanię.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Czwartek – wsp. św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    • Piątek – Uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msze św. w sanktuarium o g. 6:30, 8:00, 9:00, 16:30, 18:00. W kościółka św. Jakuba o g. 14:15.
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej. Po Mszy św. zakończenie nabożeństw czerwcowych wraz z procesją wokół kościoła.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na tacę, w kopertach, jak również wpłaty na konto parafialne na potrzeby naszej parafii.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli!