• Zmianka różańcowa po Mszy św. o g. 14:00.
  • Przed kościołem dzieci ze SP nr 2 zbierają do puszek na rzecz misji i misjonarzy w Peru i na Filipinach. Serdecznie dziękujemy za każde okazane wsparcie.
  • Z intencji mszalnych
    • Czwartek – 18:00 Za zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium.
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
    • Niedziela – 14:00 W intencji Członków KIK-u. Po Koronce do Bożego Miłosierdzia spotkanie opłatkowe.
  • Studium Apostolstwa Świeckich zaprasza na kolejne spotkanie pod hasłem Bioetyka. Rozpocznie się ono Mszą św. w najbliższą sobotę o g. 9:30.
  • Spotkanie z rodzicami dzieci z klas trzecich SP oraz poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11:00.
  • Księga intencji na II półrocze będzie dostępna w lutym
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Serdecznie zapraszamy na Jasełka u Pisarki w reżyserii Marcina Kobierskiego i Młodzieży Oazowej. Bezpłatne wejściówki można odebrać w zakrystii jak również w w kiosku KIK-u.
    • W MOKiS-e będzie wyświetlany film pt. Sprawa Chrystusa od 12 do 18 stycznia. Seanse w sobotę i we wtorek będą o g. 18:00, a w piątek, niedzielę, środę i czwartek o g. 16:00.
    • Zachęcamy do parafialnej pielgrzymki do Grecji śladami podróży misyjnych św. Pawła Apostoła w terminie 12 – 21 kwietnia br. Koszt – 1800zł + 140€. Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej. Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajdują się w gablocie, na stronie internetowej parafii oraz ulotkach obok kaplicy Matki Bożej.
    • Polecamy koncert kolęd Rodzina Rodzinie, na rzecz zrujnowanego przez wojnę Aleppo. Koncert dzisiaj o g. 20:00 w TVP 2. Każdy może przyłączyć się do charytatywnej akcji wysyłając w trakcie emisji koncertu sms-a.
  • Trwająca w naszej wspólnocie parafialnej Wizyta Duszpasterska jest doskonałą okazją do wspólnej modlitwy, do wyproszenia Bożego błogosławieństwa dla domowników, ale także okazją do szczerej rozmowy. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim tym rodzinom, które otworzyły drzwi swoich mieszkań, za każdy poczęstunek, wyjście przed kapłana, jak również transport na miejsce kolędy.
  • Kalendarium kolędy na najbliższy tydzień.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli!