• W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o g. 14:00.
  • Nieszpory na zakończenie Starego Roku o g. 17:00.
  • Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania z klas 3 Gim. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 14:00
  • Z kalendarium Kościoła
    • Poniedziałek – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
    • Wtorek – Wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
    • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
      • Możliwość spowiedzi w tygodniu w czasie Mszy św., popołudniu od g. 17:00, a w czwartek i w piątek od g. 15:00 – 18:00, z przerwą od g. 16:30 – 17:00.
      • Na piątkową spowiedź jak również Msze św. o g. 16:00 szczególnie zapraszamy dzieci.
      • Po Mszy św. zmianka różańcowa dla dzieci z klas czwartych oraz ich rodziców.
    • Odwiedziny chorych w piątek od g. 9:00. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
    • Sobota – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
      • Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęconą kredą wypiszemy na naszych drzwiach inicjały imion Trzech Króli K+M+B+2018. Składka w Trzech Króli jest przeznaczona na misje. Msze św. w naszej parafii według porządku niedzielnego.
      • Ulicami naszego miasta przejdą orszaki Trzech Króli. Wyruszą one o g. 11:30 z parafii na Osiedlu, z Zarabia. Parafia Osieczany swój korowód rozpocznie na Dolnym Przedmieściu.
      • W tym dniu szczególnie zapraszamy na Msze św. na g. 11:00. Towarzyszyć nam będzie Orkiestra M i G Myślenice, która po Mszy św. poprowadzi nas na Rynek, gdzie będziemy wspólnie kolędować witając przybywające do nas orszaki. Gorąco zachęcamy dzieci, by poprzez stroje betlejemskich gości włączyły się w przeżywanie tych radosnych wydarzeń.
    • W przyszła niedzielę po Mszach św. o g.: 8:00, 9:30 i 11:00 dzieci ze SP nr 2 będą kolędować dla misji. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz misji i misjonarzy w Peru i na Filipinach. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za każde okazane wsparcie.
  • Intencje Mszy św.
    • Środa – g. 18:00
      • O trwałość i świętość małżeństw oraz o bł. Boże w rodzinach. Od g. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w tek intencji.
    • Czwartek – g. 18:00
      • O bł. Boże dla Dobroczyńców i Wolontariuszy PZC Betania
      • O bł. Boże dla Grupy Misterium
    • Sobota
      • 6:30 O zdrowie, bł. Boże dla rodzin, które przyjęły p. Kościelnego i p. Organistę w czasie roznoszenia opłatków.
      • g. 8:00 Wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
  • Serdecznie zapraszamy na Jasełka u Pisarki w reżyserii Marcina Kobierskiego i Młodzieży Oazowej. Najbliższy spektakl 6 stycznia o g. 17:00 w Domu Katolickim. Bezpłatne wejściówki można odebrać dzisiaj po Mszy Świętej w zakrystii, a w tygodniu w kiosku KIK-u. Pozostałe terminy spektakli dostępne na plakatach oraz stronie internetowej Parafii.
  • Kalendarium kolędy na najbliższy tydzień… Całość na stronie internetowej parafii!
  • Wszystkim życzymy radosnej niedzieli!