• Nieszpory adwentowe dziś o godz., 17:30.
  • Roraty
    • dla dorosłych rano o godz. 6:15,
    • dla dzieci, o godz. 18:00, a w sobotę o godz. 8:00.
  • Parafialny Zespół Caritas Betania wraz z Myślenicką Kongregacją Kupiecką zaprasza na Wigilię dla Samotnych 18 XII o godz. 15:30 w Strażnicy OSP Śródmieście w Myślenicach. Zapisy do 15 XII.
  • Świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom do nabycia dziś po Mszy św. w kiosku na placu kościelnym, w tygodniu w sklepie KIK-u. Zapraszamy do wsparcia tego dzieła.
  • Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice zwraca się z prośbą o wsparcie działalności na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej poprzez zakup ozdób świątecznych wykonanych przez rodziców, wolontariuszy i zaprzyjaźnione osoby na kiermaszu 18 XII obok kościoła. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na organizację zajęć sportowych, rehabilitacyjnych, rekreacyjnych i wakacyjnego wypoczynku. Za okazaną życzliwość serdecznie dziękujemy.
  • Sekcja Tradycji Katolickiej przy Klubie Inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie pt. “Co o Mszy św. mówi się w Katechizmach Kościoła Katolickiego“. Odbędzie się ono 14 XII (środa) o godz. 19:00.
  • Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego na Zarabiu oferuje naukę w rocznej szkole policealnej w zawodzie Opiekun Medyczny oraz Terapeuta Zajęciowy, jak również certyfikowany kurs dla kandydatów na księgowych. Kształcenie jest bezpłatne, wymagane jest ukończenie szkoły średniej bez matury. Rozpoczęcie nauki od stycznia 2017.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Gaudete tzn. radujcie się… Dlatego z wielką radością Młodzież Oazowa Ruchu Światło – Życie z naszej Parafii, wraz z ks. Moderatorem pragnie serdecznie zaprosić nas wszystkich na Jasełka z Gwiazdami w reżyserii Marcina Kobierskiego i młodzieży oazowej. Najbliższe spektakle 17 XII o 19:15 [premiera] i 18 XII o 16:00 i 18:15. Następne spektakle Jasełek w styczniu. Więcej szczegółów na plakatach i stronie internetowej parafii. Bilety dostępne dziś pod arkadami, obok kościoła, w tygodniu w sklepie KIK-u i zakrystii. Zapraszamy!!!
    • Koncert organowy-skrzypcowy w wykonaniu: Pana, dr Krzysztofa Pawlisza (organy) i Pani Barbary Szpakiewicz (skrzypce), dziś o godz. 19:00. W ich wykonaniu usłyszymy piękne dzieła mistrzów baroku i romantyzmu inspirowane tematyką religijną.
    • Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach zaprasza dzisiaj na Powiatowy Przegląd Potraw Regionalnych. Rozpoczęcie o godz. 14:00 na hali sportowej.
    • Młodzież ze Szkoły Muzycznej w Krzczonowie 18 XII o godz. 14:00 ubogaci naszą niedzielną liturgię, jak również po Mszy św. wykona kilka koncertowych utworów. Serdecznie zapraszamy.
  • Pielgrzymujmy do miejsc świętych…
    • Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w parafialnej pielgrzymce do Rzymu i sanktuariów Italii.
      • Odbędzie się ona w terminie 09 – 17 marca 2017.
      • Koszt – 1 900zł + 130€.
      • Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajduje się na plakatach oraz na stronie internetowej parafii.
      • Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej.
      • Opiekę duchową w czasie pielgrzymowania będzie sprawował ks. Mirosław.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Wtorek – wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy
    • Środa – wsp. św. Jana od Krzyża
  • Z intencji mszalnych
    • Wtorek – 18:00 W intencji Ojczyzny oraz ofiar Stanu Wojennego w 35 r. jego wprowadzenia.
    • Czwartek – 18:00 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, Boże bł., dary Ducha Świętego dla s. Celiny z okazji imienin.
  • Wszystkim życzymy radosnej niedzieli!