• Zmianka Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 14:00
  • Nieszpory adwentowe dziś o godz., 17:30.
  • Roraty
    • dla dorosłych rano o godz. 6:15,
    • dla dzieci, o godz. 18:00, w sobotę o 8:00.
    • W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 8 XII – [czwartek] roraty dla dzieci o godz. 16:30.
  • Studium Apostolatu Świeckich zaprasza na kolejne spotkanie pt. Niepokalana najkrótszą drogą do Boga. Rozpocznie się ono Mszą św. 10 XII o godz. 9:30.
  • Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do składania wniosków w projekcie Dobry czas na Biznes. Dla uczestników projektu, przygotowane są bezpłatne szkolenia, doradztwo jak i bezzwrotna pożyczka. Wnioski można składać do 16 XII.
  • PZC Betania zaprasza do udziału w przedświątecznej zbiórce żywności dla osób potrzebujących. Wolontariusze będą zbierać żywność w sklepach na terenie Myślenic w dniach 9-10 XII (piątek-sobota). Pomóżmy najbardziej potrzebującym przeżyć święta w radości.
  • Świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą dostępne od poniedziałku w sklepie KIK-u, a w niedziele po Mszach w kiosku na placu kościelnym. Zapraszamy do wsparcia tego dzieła.
  • Wszystkim, którzy troszczą się o nasze świątynie, za złożone ofiary na tacę, w kopertach, jaki na konto parafialne pragniemy serdeczne podziękować.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Serdecznie zapraszamy na koncert organowy-skrzypcowy w wykonaniu: pana, dr Krzysztofa Pawlisza (organy) i pani Barbary Szpakiewicz (skrzypce), w niedzielę 11 XII o godz. 19:00. W ich wykonaniu usłyszymy piękne dzieła mistrzów baroku i romantyzmu inspirowane tematyką religijną.
  • Z kalendarium życia Kościoła:
    • Środa – wsp. św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
    • Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
      • W tym dniu porządek Mszy św.:
        • W kościele parafialnym: 6:15, 8:00, 9:00, 16:30 i 18:00.
        • W kościółku św. Jakuba o godz. 14:15.
    • Wtorek
      • 18:00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla cukierników, pracowników i ich rodzin
      • 18:00 – Za zmarłych cukierników, pracowników oraz członków ich rodzin
    • Środa – 18:00 O trwałość, jedność i świętość małżeństw.
    • Czwartek
      • 9:00 O trwałość, jedność i świętość małżeństw
        • Po Mszy modlitwę poprowadzi Służba Rodzinie.
      • 18:00 – O zdrowie, bł. Boże dla Kongregacji Kupieckiej Oddział Myślenice, dla wszystkich Członków i ich rodzin.
    • Sobota – 18:00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
    • Niedziela – 6:30 – W intencji wszystkich pielgrzymujących do Łagiewnik na uroczystości przyjęcia Jezusa Chrystusa za Pana i Zbawiciela, o Boże bł. dla nich i ich rodzin.
  • Wszystkim życzymy błogosławionego czasu Adwentu!