Zbiórkę przeprowadzą rodziny Domowego Kościoła z Myślenic i “Odnowy” 20.09.2015.
Bóg Zapłać

Dziesięcioletni Mateuszek urodził się ze złożona wadą serca .W swoim krótkim życiu przeszedł już wiele wielogodzinnych i skomplikowanych operacji, długie pobyty w szpitalu, bolesne badania. Od pierwszej doby życia Mateuszek doświadcza bólu i stresu, jakiego nie wytrzymałby niejeden dorosły. Mimo tego wszystkiego dzielnie walczy o każdy kolejny dzień. Wykazuje wielką wolę życia, a przy tym jest niezwykle mądrym i pogodnym dzieckiem, ciekawym świata i ludzi, którego największym marzeniem jest mieć „naprawione” serduszko. Daje nam rodzicom wielką miłość i siłę do dalszej walki o jego życie. Walka trwa już 10 lat, od sześciu Mati leczony jest w Niemczech – tylko tam został zakwalifikowany do dalszego leczenia. Mimo tak wielu operacji stan Mateusza pogarsza się, tętnice, aorta, naczynia wieńcowe nadal nie rozwijają się prawidłowo . Dysfunkcja węzła zatokowego, który pełni funkcję naturalnego rozrusznika oraz występujące dodatkowe skurcze mięśnia sercowego (ekstrasystolia zatokowa) i przedwczesna depolaryzacja komór powodują zaburzenia rytmu serca i jego niewydolność. Syn coraz bardziej się męczy, a wada zagraża jego życiu. Czeka go długotrwałe i bardzo kosztowne leczenie, które przekracza nasze możliwości. Przed nami kolejny wyjazd i zabieg Mateusza już w październiku w związku z tym po raz kolejny zwracamy się z gorącą prośbą, apelem o Waszą pomoc i wsparcie, bardzo jej potrzebujemy sami nie dajemy już rady.
Wasza pomoc jest bezcenna za którą dziękuje Mateuszek.

Mateusz z rodzicami.

68 1090 2590 0000 0001 3117 5074. Bank Zachodni WBK

Caritas Archidiecezji Krakowskiej 58 8589 0006 0000 0011 1197 0001 z dopiskiem „Leczenie Mateusza Chrobaka”

MateuszChrobak