• Dziś nieszpory o godz.17:30.
  • Dziś w naszym sanktuarium kolejne nabożeństwo fatimskie:
    • 18:00 Msza św. z kazaniem.
    • 19:00 Różaniec Fatimski
    • 20:00 Msza św. z kazaniem a po niej procesja cudownego obrazu
    • 21:30 Nabożeństwo dla młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • W dzisiejszą niedzielę nasi wolontariusze Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM 2016 rozpoczną dyżur w Biurze Informacyjnym. W budynku przy ul. ks. Piotra Skargi w każdą niedzielę w godz. od 9:00 do 12:00 będą odpowiadać na pytania i zapisywać tych którzy chcą uczestniczyć we Mszy Świętej pod przewodnictwem Ojca Sw. Franciszka 31 lipca 2016 roku.
  • W liturgii Kościoła:
    • w poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    • we wtorek – wspomnienie NMP Bolesnej
    • w środę – wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa
    • w piątek – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży
  • Zelatorki wszystkich Róż Różańcowych zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 17:00 w Domu Parafialnym przy ul. Ks. Piotra Skargi 4.
  • W piątek III-ci miesiąca na Mszy św. o godz. 18:00 młodzież, studenci modlą się -duchowo przygotowując się do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Po Eucharystii liderzy będą zbierać datki w ramach akcji “piątka w piątek” dla tych, których nie stać na wyjazd na ŚDM.
  • W piątek modlić się będziemy również w intencji solenizanta ks. proboszcza Stanisława Makowskiego, któremu już dziś życzymy zdrowia, bł. Bożego, opieki Matki Bożej i radości kapłańskiej posługi pośród nas na wzór św. patrona Stanisława Kostki.
  • Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 12:00 w salce Domu Parafialnego. Zapraszamy chłopców z kl. IV i starszych Szkoły Podstawowej.
  • Ponawiamy prośbę, by dzieci szkolne uczestniczyły we Mszy św. niedzielnej o godz. 11:00. Już od tej niedzieli na najmłodszych czekają niespodzianki. Prosimy również by na tej Mszy św. dorośli pozostawili dzieciom ławeczki w przedniej części kościoła.
  • Wraz z rodzicami 9 letniego Mateuszka z Sułkowic prosimy o pomoc w leczeniu chłopca, który urodził się z wadą serca i jest leczony w Niemczech. Mimo wielu operacji wada zagraża życiu. Dziecko czeka długotrwałe i bardzo kosztowne leczenie, które przekracza możliwości finansowe rodziny. Najbliższy zabieg już w październiku. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć jego leczenie.
  • W niedzielę 20 IX o godzinie 15:30 do kościele św. Brata Alberta na Osiedlu koncert muzyki organowej. Wystąpi Tomasz Kuc z Krakowa.
  • Małżeństwa pragnące umocnić się we wspólnocie wiary, miłości, jedności i łaski zapraszamy na Kurs dla Małżeństw przy parafii w Lubniu. Spotkania w piątki / przez 8 tygodni / o godz. 19:00. Początek 25 września.
    • w 20 rocznicę powstania Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna z prośbą o zdrowie bł. Boże dla byłych i obecnych członków i ich rodzin – w sobotę o godz. 17:00.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.