• Msze Święte są sprawowane dzisiaj tak, ja w niedzielę.
    • W tym tygodniu przeżywamy oktawę Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
    • Wtorek: święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
      • Na Mszach Świętych pobłogosławienie wina.
    • Środa: święto Świętych Młodzianków, męczenników
    • Piątek: Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa
      • święto patronalne Domowego Kościoła
    • Sobota: wspomnienie św. Sylwestra I, papieża
      • O 17:00 uroczyste Nieszpory z kazaniem, śpiewem Suplikacji i Te Deum. Zapraszamy do modlitwy, by przeprosić Boga i podziękować Mu za wszelkie łaski uzyskane w kończącym się roku. Po Nieszporach o 18:00 Msza Święta w intencji Parafian zmarłych w mijającym roku – zapraszamy ich rodziny.
    • Niedziela: Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
      • Nowy Rok – Światowy Dzień Pokoju
  • Piątek:
  • 8:00: w intencji trwałości i świętości małżeństw oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach
  • 18:00: w intencji rodzin z Kręgów Domowego Kościoła
  • Zmiana Tajemnic Różańca Świętego w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 14:00.
  • We wtorek 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą – w tradycyjnej formie, jak przed pandemią. Jej celem jest spotkanie się kapłana z każdą rodziną i wspólna modlitwa o błogosławieństwo Boże. Zadbajcie o religijny charakter tego spotkania.  Postarajcie się w miarę możliwości być w domu. Jeśli termin wizyty jest niedogodny, to można z księdzem ustalić inny. Na stole przy zapalonej świecy  postawcie krzyż i naczyńko z wodą święconą, którą w te dni można zabrać z  kościoła – przy wejściu do kaplicy Pana Jezusa. Program kolędy  wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. W blokach kolędę rozpoczynamy od pierwszej klatki. Już dzisiaj dziękujemy  za zapewnienie transportu dla kapłanów w czasie kolędy.
  • Podwójny świąteczny numer „Gościa Niedzielnego”, w cenie 15 zł., dostępny w głównym przedsionku kościoła.
  • Na ten szczególny tydzień, pożegnania starego i powitania nowego roku, życzymy byście znaleźli czas na głębszą refleksję i z nową nadzieją wkraczajcie w kolejny rok.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Władysław Pardyak, śp. Anna Bicz, śp. Janina Kruk. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.