Od wszystkich kapłanów, duszpasterzujących w naszej Parafii, przyjmijcie życzenia świąteczne:

Wzorem pasterzy udajmy się myślą i sercem do Betlejem. Z wiarą i miłością pochylmy się nad żłóbkiem, by zobaczyć leżące w nim Niemowlę – Syna Bożego, Jezusa Chrystusa.

Niech spotkanie z Nim zaowocuje pokojem serca, głęboką radością, ożywi nadzieję, napełni mocą potrzebną do zmagania się z problemami codzienności.

Dzielmy się radością tego spotkania z wszystkimi, których życie postawi na naszej drodze.

Wszystkim Parafianom i Gościom,  życzymy pełnych pokoju i radości Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech błogosławieństwo Nowonarodzonego stale towarzyszy Wam i Waszym rodzinom.  Przekażcie te życzenia ludziom chorym, starszym,  oraz tym, którzy te Święta spędzają z dala od domu rodzinnego.

• Msze Święte są dzisiaj, tak jak w każdą niedzielę.
  • Jutro Święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika.
    • Na Mszy Świętej o 9:30 pobłogosławienie owsa.
  • Bóg zapłać mówimy wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół na Święta: Siostrze Elżbiecie, Paniom  Annie i Marii, Panu Ernestowi, Kościelnemu Bogdanowi i  Leszkowi, Panom Janowi, Mirosławowi, Panom z Tradycji Katolickiej Sławkowi, Wojciechowi i Pawłowi. Słowa wdzięczności przekazujemy również Rodzinie Ostrowskich, która ofiarowała piękne świąteczne kwiaty do kościoła, Rodzinie Lechów za  choinki.
  • Podwójny świąteczny numer „Gościa Niedzielnego”,  w cenie 15 zł.,  dostępny w głównym przedsionku kościoła.