• Gorzkie Żale w naszym kościele, będą dzisiaj nagrywane przez Telewizję Trwam.
    O 17:00 śpiewamy wszystkie trzy części. Zapraszamy do tej modlitwy. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 15:00.
  • Młodzież szkół średnich zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach wielkopostnych od 13 do 15 marca według programu podanego przez katechetów. Poprowadzi je ks. Przemysław Cios z Nowego Targu.
    • Piątek: wspomnienie św. Patryka, biskupa
    • Sobota: wspomnienie św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła
  • Nabożeństwa Pasyjne w tym tygodniu według stałego porządku
    • W środę 15 marca o 15.00 Drogę Krzyżową poprowadzi Klub Inteligencji Katolickiej.
    • Wtorek: 6:30 w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki
    • Środa:
      • 18:00 w intencjach zbiorowych
      • 18:00 o uzdrowienie i uwolnienie
    • Sobota: 10:00 Msza Święta dla Osób niepełnosprawnych
    • Niedziela: 8:00 Msza święta o trwałość i jedność małżeństw, przed modlitwy w tej intencji.
  • Osoby, które podjęły się nabożeństwa 33-dniowej Konsekracji św. Józefowi zapraszamy na uroczyste jego zakończenie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 8:00.
  • Droga Krzyżowa ulicami  naszego miasta będzie w piątek 24 marca, a Ekstremalna Droga Krzyżowa będzie w piątek przed Niedzielą Palmową.
  • Nocna adorację Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju i bezpieczeństwa naszej Ojczyzny  z piątku na sobotę. Rozpoczęcie po  Drodze Krzyżowej dla młodzieży.
  • Kongregacja Kupiecka w Myślenicach, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu organizują Wielkanocny Konkurs Palm w niedzielę 2 kwietnia na Rynku. Regulamin konkursu znajdzie się na plakatach, w prasie i na stronie internetowej MOKiS-u. Jak co roku przewidziano liczne nagrody.
  • Przed kościołem pod namiotem „Betanii” młodzież rozprowadza dzisiaj  baranki wielkanocne  – 8 zł. i  świece paschalne – 7 zł. przygotowane przez Caritas Diecezjalną. W tygodniu  można je  nabyć w sklepie religijnym na ul. ks. P. Skargi.
  • W dniach 17 i 18 marca w sklepach na terenie Myślenic „BETANIA” przeprowadzi zbiórkę żywności dla potrzebujących pomocy. Bóg zapłać za każdy dar serca.
  • Niedawno pożar zniszczył część domu naszych Parafian. W przyszłą niedzielę, po Mszach Świętych, ofiarą do puszek, będzie można Ich wesprzeć w remoncie domu.
  • Są jeszcze wolne miejsca na kolonię parafialną na Chorwacji dla dzieci i młodzieży.
  • W „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł z okazji 10. rocznicy pontyfikatu papieża Franciszka.
  • W minionym tygodniu odszedł  do wieczności: śp. Stanisław Nowacki. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.