Zapraszamy dzieci i młodzież (istnieje także możliwość udziału rodzica) do udziału w parafialnej kolonii wakacyjnej, która w tym roku odbędzie się w Chorwacji w dniach od 23 lipca do 3 sierpnia.

Niestety z powodu braku wystarczającej ilości chętnych obóz został odwołany!!!

PROGRAM

Na obóz wyjeżdżamy 23 lipca o godz. 19.00 z placu Kilińskiego. Wracamy w wieczorem 3 sierpnia w to samo miejsce.

W Chorwacji mieszkamy w miejscowości Drvenik w Dalmacji w pensjonacie Herceg (200 metrów od morza). Jest to południowa, najbardziej znana i najpiękniejsza część kraju, tzw. Riwiera Makarska.

Koszt obozu: 400 euro i 680 zł.

Cena zawiera ubezpieczenie, przejazd, zakwaterowanie w pensjonacie, wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
oraz wyjazdy:

– pielgrzymkę do Medjugorje i odpoczynek na kąpielisku w Bośni i Hercegowinie.

– fish-piknic – rejs statkiem wycieczkowym na wyspę Korčula

– wyjazd do sanktuarium w Vepric – chorwackie Lourdes

– rafting

Każdy dzień rozpoczynamy i kończymy wspólną modlitwą. Codziennie także uczestniczymy we Mszy świętej.

Ilość miejsc ograniczona (53 osoby) – decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie wpłacamy 180 zł i 100 euro oraz oddajemy kartę zgłoszeniową uczestnika. Druga część wpłaty (500 zł i 300 euro) do 20 lipca 2023. Karty uczestnika oraz zapisy u ks. Pawła Ostwalda.