• Nieszpory o g.17:30.
    • Czwartek: wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: 18:00 za zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Sobota: 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • Wszystkich noszących szkaplerz oraz pragnących go przyjąć zapraszamy na nowennę przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej. Będziemy ją odprawiać od środy w Błękitnej Kaplicy o g. 17:00, a w piątek o 17:30.
  • Zapraszamy na 41. Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Grupa z Myślenic wyruszy z naszego Sanktuarium 5 sierpnia. Zapisy od 25 lipca, szczegóły na stronie internetowej parafii. Ilość miejsc ograniczona. Na pielgrzymkę potrzebujemy również dziewięcioosobowego samochodu, który będzie służył kontuzjowanym pielgrzymom. Jeśli ktoś z parafian dysponuje takim samochodem i zechciałby pożyczyć go na czas pielgrzymki, prosimy o przekazanie takiej informacji ks. Tomaszowi.
  • Składka w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym jaką wizję Unii Europejskiej miał Czcigodny Sługa Boży Robert Schuman, jeden z ojców Unii Europejskiej, Rady Europy oraz NATO, a także kandydat na ołtarze, którego proces beatyfikacyjny zbliża się ku końcowi.
  • Na wakacyjny życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem i pięknem świata a pracującym Bożego błogosławieństwa.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Śp. Aniela Góralik, Elżbieta Niżnik, Wacław Wojtan, Marta Góralik. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie