Ogłoszenia – 15. niedziela zwykła (11.07.2021)

• Nowenna przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej dzisiaj i w poniedziałek o 17:30, w pozostałe dni o 17:00.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika
    • Wtorek: wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • Czwartek: wspomnienie św. Bonawentury i doktora Kościoła
    • Piątek: wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej)
      • O 17:30 Nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej z możliwością przyjęcia Szkaplerza św. Po Mszy Świętej, sprawowanej w intencji Róży Różańcowej MB Szkaplerznej, spotkanie założycielskie Rodziny Szkaplerznej – zapraszamy wszystkich, którzy przyjęli Szkaplerz św.
  • We wtorek Nabożeństwo Fatimskie. W programie:
    • o 17:30 spotkanie dla dzieci,
    • o 18:00 Msza Święta z kazaniem,
    • o 19:00 Różaniec z rozważaniami,
    • o 20:00 Msza Święta z kazaniem, a po niej procesja maryjna. Podczas nabożeństwa oddamy cześć relikwiom dzieci fatimskich.
    • Środa: 18.00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: 18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
    • Niedziela: 18.00 w intencji Sympatyków i Ofiarodawców Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna na rzecz zakupu nowej karetki i z okazji 26 – lecia istnienia Oddziału. Po Mszy Świętej poświęcenie karetki.
  • Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Grupa z Myślenic wyruszy 5 sierpnia. Zapisy od 25 lipca, szczegóły na stronie internetowej parafii. Ilość miejsc ograniczona. Na pielgrzymkę potrzebujemy dziewięcioosobowego samochodu, który będzie służył kontuzjowanym pielgrzymom. Jeśli ktoś dysponuje takim samochodem i zechciałby o pożyczyć, prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary składane na cele inwestycyjne naszej parafii.
  • W „Gościu Niedzielnym” – przeczytamy o relacjach między Polska a Izraelem, oraz o aniołach i czytaniu znaków.
  • Na wakacyjny czas życzymy oczu otwartych na piękno otaczającego świata i potrzeby drugiego człowieka.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Śp. Teresa Mazurek, śp. Marek Gorączko. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.

Dofinansowanie remontu kapliczki na Studzience

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 11:30 (Msza św. trydencka) | 14:15