„Zgromadzeni na świętej wieczerzy” pod takim hasłem odbędzie się w sierpniu 41. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Grupa z Myślenic wyruszy z naszego Sanktuarium 5 sierpnia. Opiekunem grupy jest ks. Tomasz Białoń.

Termin:  05.-11.08.2021r

Zapisy:25.07 (niedziela) po wszystkich msza świętych*, 01.08 (niedziela) po wszystkich mszach świętych*, 02.-04.08 po mszy świętej o godz. 18.00* Zapisy będą się odbywać w salce parafialnej przy ulicy Ks. Piotra Skargi (od Rynku). Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w pielgrzymce tylko z pełnoletnim opiekunem oraz za zgodą rodzica/opiekuna: http://pielgrzymkakrakowska.diecezja.pl/wp-content/uploads/2019/04/O%C5%9Bwiadczenie-udzia%C5%82-ma%C5%82oletniego-w-ppk-18.02.2019-1.pdf Ilość miejsc ograniczona. * Osoby, które chcą się uczestniczyć tylko w części pielgrzymki mogą to zrobić dopiero 3 i 4 sierpnia, jeśli będą jeszcze wolne miejsca.
Koszt:Osoby dorosłe: 100zł Dzieci do ukończenia szkoły podstawowej: 50 zł Dzieci do 6 roku życia: bezpłatnie Dla osób nie idących na całość pielgrzymki: 20zł za dzień
Noclegi:Pielgrzymi będą kwaterowany na noclegach zbiorowych – po szkołach bądź remizach. Noclegi na kwaterach tylko w wypadku tzw. stałych noclegów- za zgodą księdza przewodnika, pielgrzymi organizują we własnym zakresie. Będzie możliwość rozbicia w czasie pielgrzymki namiotu.
Wyżywienie:Pielgrzymi dbają o wyżywienie we własnym zakresie. Organizatorzy zapewniają na trasie możliwość zakupu chleba i wody.
Aspekty Sanitarne:Każdy uczestnik powinien w miarę potrzeb posiadać środki ochrony osobistej, maseczki, środki domycia i dezynfekcji powierzchni. Prowadzimy segregacje odpadów dezynfekowane będą wszystkie samochody pielgrzymki, samochody bagażowe i miejsca noclegowe w szkołach. Zostaną zabezpieczone toalety sanitarne dla wspólnot.
Trasa:Szczegółowa trasa pielgrzymki dostępna na stronie: http://pielgrzymkakrakowska.diecezja.pl/trasa/