• Nieszpory dziś (niedziela, 18.01.2015) o godz. 17:30
  • Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu wspominamy:
    1. poniedziałek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara
    2. środa – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
    3. piątek – wspomnienie bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina
    4. sobota – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • Na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie zapraszamy w środę na godz. 18:00.
  • W czwartek zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami o godz. 17:30
  • Podczas tegorocznej kolędy roznoszone są deklaracje przyjęcia młodych w rodzinie. Bardzo serdecznie prosimy, aby te rodziny, które pragną przyjąć młodych podczas Światowych Dni Młodych w 2016 roku wypełniły taką deklarację i złożyły ją w kancelarii lub zakrystii do dnia 30 stycznia. Gdyby do kogoś nie dotarła taka deklaracja, a pragnie przyjąć pielgrzymów, można zabrać ją ze stolika przy kaplicy Matki Bożej.
  • W przyszłą niedzielę, 25 stycznia, po Mszach św. o godz. 8:00, 9:30, 11:00 i 12:30 przeprowadzona będzie „Akcja Misyjna”: dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 przygotowały krótkie, 10 minutowe kolędowanie w czasie którego można będzie złożyć ofiarę na rzecz misjonarzy z naszej parafii.
  • Zapraszamy na poruszający film „Matteo”, który opowiada o niezwykłym zakonniku i egzorcyście. Choć umarł 400 lat temu, wciąż przy jego grobie dochodzi do cudownych uzdrowień i uwolnień od dręczeń demonicznych. Jednorazowa projekcja w przyszłą niedzielę, 25 stycznia o godz. 18:00 w Kinie Muza (MOKiS).
  • Wszystkim, którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach, jak również na konto parafialne na pokrycie kosztów remontu serdeczne Bóg zapłać.
  • Z intencji Mszalnych:
    1. 25.01 Niedziela, godz. 11:00 – Za zmarłych z Bractwa Różańcowego odprawiającego różaniec o godz. 12:30