Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia Bożego (12.04.2015)

• Dzisiaj po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu.
  • O godz. 17:30 Nieszpory
  • Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. Z tej okazji, składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Dobroczyńcom i Wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” za wszelkie dobro jakie świadczą: chorym, niepełnosprawnym i ubogim z naszej parafii i okolic. Bóg zapłać!
  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Tydzień naszej modlitwy i refleksji nad tym, jak odpowiadamy Bogu na Jego Miłosierdzie. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli włączyć się w dzieła miłosierdzia podejmowane przez Parafialny Zespół Caritas „Betania”.
  • Na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie zapraszamy w środę na godz. 18:00.
  • W czwartek zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami o godz. 17:30.
  • W tym tygodniu przeżywamy trzeci piątek miesiąca, w którym szczególnie modlimy się i prosimy Chrystusa o Miłosierdzie Boże dla nas i dla całego świata. Wieczorem zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodzież w ramach przygotowania do ŚDM 2016 na Mszę św. wieczorną o godz. 18:00.
  • W piątek, sobotę i niedzielę na scenie Domu Katolickiego spektakl Grupy Misterium „Jeden dzień” w reżyserii Marcina Kobierskiego. Zostało jeszcze kilka wejściówek, które możemy nabyć dziś w zakrystii, a w tygodniu w kiosku KIK-u.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali już 1 procent podatku na rzecz Caritas. Na rozliczenia podatkowe mamy ostatnie dwa tygodnie. Pomoc w wypełnieniu PITów możemy uzyskać w Betanii na dyżurach, których plan widoczny jest przy wejściach do kościoła.
  • W najbliższy czwartek 16.04.2015 o godz. 19:00 w Domu Katolickim odbędzie się spotkanie z dr Zuzanną Kurtyką poświęcone pamięci tragicznie zmarłego w Katastrofie Smoleńskiej Janusza Kurtyki, prezesa IPN. Organizatorzy zapraszają.

telefon parafii: 12 272 12 37
e-mail parafii: sanktuarium@myslenice.pl