• Dziś Nieszpory o godz. 17:30.
  • Z kalendarium Kościoła
    • Wtorek – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
    • Środa – św. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
    • Czwartek – wsp. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
    • Piątek – wsp. bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
    • Sobota – wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota
      • 14:30 Dziękczynna za działalność Koła Radia Maryja w naszej parafii. Po Mszy św. opłatek.
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Ogłoszenia pielgrzymkowe
    • Można jeszcze dołączyć do pielgrzymki parafialnej do Rzymu i okolicznych sanktuariów Italii. Odbędzie się ona w terminie 09 – 17 marca 2017. Koszt – 1 900zł + 130€. Szczegółowe informacje na stronie parafii. Zapisy w zakrystii.
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim, dziennikarzem śledczym i publicystą. Spotkanie odbędzie się jutro (poniedziałek) o godz. 19:30 w Domu Katolickim, przy ul. 3 Maja.
    • XXVI Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej Kolędy i Pastorałki odbędzie się w dniach od 28 do 29 I. Chóry będą uczestniczyć muzycznie w liturgii Mszy św.. Najbliższa ku temu okazja będzie 28 I o godz. 18:00 w naszym sanktuarium. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania festiwalu i zapraszamy do zapoznania się z jego planem.
  • Plan kolędy na najbliższy tydzień dostępny po kliknięciu
  • Życzmy błogosławionej niedzieli!