Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach

Kalendarium wizyty duszpasterskiej w parafii Narodzenia NMP w Myślenicach 2016/2017

Zaktualizowany plan kolędy. Aktualizacja z dnia 29.01.2017.

WTOREK 27 XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
KS. Proboszcz 8:00 Tarnówka od Jawornika i ul. Sobieskiego do „Orlenu”
Ks. Mirosław 9:00 ul. Ujejskiego od nru 281 i 70 p. Biela i p. Wojtowicz do nru 207 p. Drabik
Ks. Jarosław 10:30 ul. Reymonta – od ul. Szpitalnej
Ks. Krzysztof 9:00 Miłogoszcz – od. p. Stalmachów do p. Rabów nr 35d

 

ŚRODA 28 XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Ujejskiego od nru 201 Sopiak do nru 147 p. Oprzędek
Ks. Jarosław 9:00 ul. Senatorska – od ul. Słonecznej
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Galla Anonima od 10:30 c.d. ul. Daszyńskiego  od p. Ślusarzów nr 35
Ks. Kapelan 9:00 ul. Wybickiego (nry parzyste) – od państwa Łabuzów nr 98

 

CZWARTEK 29 XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
KS. Proboszcz 9:00 ul. Sobieskiego, nry parzyste od „Marimexu”do P.Teper na końcu nowej drogi przy Weterynarii
Ks. Mirosław 9:00 ul. Ujejskiego od nru145 p. Oprzędek do nru 91 p. Kasperek
Ks. Jarosław 9:00 ul. Słoneczna od ul. Kazimierza Wielkiego w stronę ul. Szpitalnej
Ks. Kapelan 9:00 ul. Wybickiego (nry nieparzyste) – od państwa Stawiarz nr 91

 

 

PIĄTEK 30 XII
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Ujejskiego tzw. Górka od nru 99 a  p. Kostrz do nru 42 p. Jakubiak
Ks. Jarosław 9:00 ul. Jagiellońska od poczty
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Niepodległości, Jagiełły

 

SOBOTA 31 XII SYLWESTER
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Ujejskiego od nru 63 p. Pietrzyk do nru 28 p. Musiał
Ks. Jarosław 9:00 ul. Żeromskiego, domy jednorodzinne
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Kopernika od nr 1 p. Stachura, następnie ul. Orkana

 

PONIEDZIAŁEK 2  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 15:00 bloki przy ul. Niepodległości nry 11 i 13
Ks. Krzysztof 15:30 blok pielęgniarek przy ul. Szpitalnej 2 i lekarzy przy ul. Piłsudskiego
Ks. Kapelan 14:00 os. 1000-lecia blok nr 11

 

WTOREK 3  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 15:00 bloki przy ul. Niepodległości nry 17 i 43
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Słowackiego blok 23
Ks. Kapelan 14:00 Os. 1000-lecia blok nr 12

 

 

ŚRODA  4  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Ujejskiego od nru 26 p. Brylińska do nru 10 p. Wróblewski
Ks. Jarosław 14:00 ul. Rzemieślnicza w kolejności numerów
Ks. Krzysztof 15:00 blok przy ul. Matejki 7
Ks. Kapelan 14:00 os. 1000-lecia blok nr 13

 

CZWARTEK 5  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 15:30 Doboszówka – ul. Ujejskiego od Borzęty- p. Fijał nr 333 do nr 285 p. Gatlik
Ks. Jarosław 15:00 blok przy ul. Matejki 9

 

PIĄTEK  6  I TRZECH KRÓLI
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Krzysztof 15:00 ul Piotra Skargi / Rynek

 

SOBOTA 7  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Partyzantów od ul. Słowackiego a następnie ul. Piastów od ul. Ujejskiego
Ks. Jarosław 17:00 blok przy ul. Niepodległości 9a, od 19:00 ul. Przemysłowa
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Piłsudskiego od wiaduktu
Ks. Kapelan 9:00 Ul. Sikorskiego – od lasu do państwa Aleksandrowicz (nr 32)

PONIEDZIAŁEK 9 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 14:00 ul. Słowackiego nry nieparzyste od nru 65 p. Szlachetka w stronę rynku
Ks. Kapelan 14:00 ul. Sikorskiego – dokończenie – od nru 31 państwo Szponder do nru 2 państwo Marcinkowscy

 

WTOREK 10  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 17:00 os. 1000-lecia blok nr 2
Ks. Jarosław 14:00 ul. Słowackiego nry parzyste od nr 80 p. Dziekan do 44 wraz z ul. Drogowców
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Słowackiego blok nr 17
Ks. Kapelan 14:00 blok przy ul. Bema 1 oraz domy na ul. Bema nry 2 i 4

 

ŚRODA 11  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 3
Ks. Jarosław 14:00 ul. Słowackiego nry parzyste od mieszkań w budynku 42 do 2 p. Dyrda
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Piłsudskiego blok nr 12 i 16
Ks. Kapelan 14:00 blok przy ul. Matejki nr 11

 

CZWARTEK 12  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 15:30 ul. Łokietka od Zakopianki
Ks. Jarosław 14:00 ul. Żwirki i Wigury w kolejności numerów

 

 

 

PIĄTEK 13  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 1
Ks. Jarosław 14:00 ul. Armii Krajowej
Ks. Krzysztof 14”00 ul .Matejki od ul. Słowackiego, następnie ul. Ogrodowa od nr 24 i 3 domy z Poniatowskiego

 

SOBOTA 14  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 8:00 Domy położone za drogą na Dobczyce z ul. Ujejskiego i Kazimierza Wielkiego: od nr 205E do 308, a następnie od nr 306 do nr 184 b p. Szymscy
Ks. Jarosław 9:00 ul. Batorego od ul. Słonecznej
Ks. Kapelan 9:00 Nowe bloki przy ul. Solidarności

 

NIEDZIELA 15  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Długosza

 

PONIEDZIAŁEK 16 I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 15:00 ul Joselewicza, ul. Spytka Jordana i ul. Okulickiego
Ks. Krzysztof 16:00 ul. Słowackiego blok 21, mieszkania nru 1-30

 

WTOREK 17  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 17:00 ul. Orzeszkowej
Ks. Jarosław 16:00 blok ul. Reja 8
Ks. Krzysztof 14:00 blok przy ul. Gałczyńskiego 1

 

ŚRODA 18  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od nr 180A Pani Fąfara do numeru 150 p. Podrazik
Ks. Jarosław 14:00 blok ul. Reja 12
Ks. Krzysztof 15:00 ul. Słowackiego blok 21, mieszkania 31-55
Ks. Kapelan 14:00 Os. 1000-lecia blok nr 15

 

CZWARTEK 19  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 15:30 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od numeru 138 p Łętocha do nr 38 P. Wójcik
Ks. Jarosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 16
Ks. Kapelan 14:00 ul. Szpitalna – od Domu Kultury

 

PIĄTEK 20  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr parzyste: od nr 28 P. Knapczyk do nr 2  P. Pitala
Ks. Jarosław 14:00 os. Tysiąclecia blok nr 17
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Reja

 

SOBOTA 21  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Kazimierza Wielkiego strona szkoły: od nr 210 P. Wójtowicz do nr 175c P. Ścislowicz
Ks. Jarosław 9:00 ul. Średniawskiego od nr 70b w dół
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Bergela – od lasu
Ks. Kapelan 9:00 os. 1000-lecia blok nr 14

PONIEDZIAŁEK 23  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Jarosław 14:00 ul Generała Maczka. Od 17 bloki przy ul. Żeromskiego 13 i 15
Ks. Krzysztof 16:00 blok nr 15 przy ul. Słowackiego
Ks. Kapelan 14:00 os. 1000-lecia blok nr 9

 

WTOREK 24  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 17:00 ul. Tetmajera i ul. Asnyka
Ks. Jarosław 14:00 ul. Solskiego w kolejności numerów, a następnie ul. Broniewskiego
Ks. Krzysztof 14:00 blok nr 12 przy ul. Słowackiego
Ks. Kapelan 14:00 os. 1000-lecia blok nr 8

 

 

 

ŚRODA 25  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr 173a P. Biel do nr 131 P. Szymscy
Ks. Krzysztof 15:00 3 Maja w górę
Ks. Kapelan 14:00 os. 1000-lecia blok nr 7
Ks. Jarosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 5

 

CZWARTEK 26  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 15:30 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr 129 P. Niklas do nr. 83a p. Samek
Ks. Kapelan 14:00 ul. Poniatowskiego w stronę ronda i ul. Kościuszki do rynku
Ks. Jarosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 10
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Sienkiewicza – domy za Zakopianką

 

PIĄTEK 27  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr. 81 P. Szczypka do nr. 53c P. Nowak
Ks. Krzysztof 9:00 ul. Mickiewicza
Ks. Jarosław 14:00 ul. Mickiewicza 14 i blok nr 15

 

SOBOTA 28  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 9:00 ul. Dąbrowskiego numery nieparzyste od numeru 85 państwo Chęcińscy do końca
Ks. Krzysztof 9:00 bloki przy ul. Dunin-Brzezińskiego nry 7 i 6, 8, 10
Ks. Kapelan 9:00 ul. Kraszewskiego i ul. Kasprowicza
Ks. Jarosław 10:00 ul. Sobieskiego, nry parzyste do P.Teper na końcu nowej drogi przy Weterynarii

PONIEDZIAŁEK 30  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste: od nr 1c P. Jodłowska  do nr 47 P. Nalepa
Ks. Krzysztof 14.00 ul. Kilińskiego, Klakurki, Królowej Jadwigi, Kniaziewicza
Ks. Jarosław 14:00 ul. Sobieskiego, nry parzyste, od P.Suder do Rynku
Ks. Kapelan 14:00 ul. Fijałkowskiego z góry i ul. Henryka Jordana

 

WTOREK 31  I
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Dąbrowskiego numery parzyste od numeru 80 państwo Grochal do nr. 40 p. Mirek
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Gałczyńskiego
Ks. Jarosław 14:00 ul. Sobieskiego, nry nieparzyste od „Orlenu” w stronę Rynku / bez bloków /
Ks. Kapelan 14:00 ul. Konopnickiej

 

ŚRODA 1  II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 Ul. Dąbrowskiego numery parzyste od numeru 38 państwo Biela do do numeru 2b p. Łabędź Ul.
Ks. Krzysztof 14.00 ul. Słowackiego blok nr 19
Ks. Jarosław 14:00 ul. Sobieskiego 13 bloki

 

CZWARTEK 2  II MB Gromnicznej
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 os. 1000-lecia blok nr 4
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Sienkiewicza / górna / od ul. Traugutta  od nr 31A p. Płoskonka do nr 21 E   p. Podlodowscy
Ks. Jarosław 14:00 Bloki Pardyaka od p. Sobalów nr 8, domy i blok 5

 

 

 

PIĄTEK 3  II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 14:00 ul. Traugutta z góry
Ks. Krzysztof 14:00 ul. Sienkiewicza od nr 20 p. Cyrek w stronę Rynku
Ks. Jarosław 14:00 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego nr 9 i 9A

 

SOBOTA 4  II
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Mirosław 8:00 os. 1000-lecia blok nr 6 mieszkania od 1-45
Ks. Jarosław 10:30 os. 1000-lecia blok 6 mieszkania od 46 do końca i blok 6 A
Ks. Krzysztof 9:00-12:00 i od 15:00 ul. Mickiewicza blok nr 6

 

Sanktuarium Myślenice

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Królowej Jadwigi 5
32-400 Myślenice

Kontakt w sprawach religijnych:
telefon: 12 272 12 37
e-mail: sanktuarium@myslenice.pl

Informacje dotyczące sakramentów

Msze święte

W dni powszednie
6:30 (w Adwencie 6:15) | 7:00 (poza I. piątkiem m-ca) | 7:30 | 8:00 | 18:00

W niedziele i święta
6:30 | 8:00 | 9:30 | 11:00 | 12:30 | 14:00 | 18:00

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 14:15
kaplica szpitalna: 6:00 | 7:15 | 16:00

Kliknij po szczegółową informację