Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25 marca) obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia. To jest dzień, w którym Maryja powiedziała “Tak”, przyjmując do swojego łona Chrystusa. Jesteśmy zapraszani do szczególnego zaangażowania się w ten dzień w obronę życia.

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego zachęcamy do podjęcia adopcji duchowej dziecka poczętego. Polega ona na objęciu swoim modlitewnym wsparciem przez 9 miesięcy dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. W ramach adopcji codziennie odmawia się dziesiątek różańca i specjalną modlitwę, a także podejmuje w intencji dziecka dobrowolne wyrzeczenia.

Ze względu na wyjątkowe warunki, w tym roku nie będzie wspólnego przyjęcia do duchowej adopcji podczas Mszy świętych. Zachęcamy do podjęcia adopcji w domu lub wypełnienia deklaracji podczas osobistej wizyty w kościele (deklaracje będą wystawione obok kaplicy Matki Bożej).

Szczegóły można znaleźć na stronie: http://www.duchowa-adopcja.pl/jak-przystapic-254

Składka podczas Mszy Świętych w tym dniu będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS. Msze Święte w porządku następującym: 6:30, 8:00, 9:00, 16:30, 18:00, oraz w kościółku o 14:15. Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa nie może w nich uczestniczyć więcej niż 50 osób.