Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach

Plan wizyty duszpasterskiej (od 12.01.2015)

12.01 poniedziałek

  • 15:00 os. Tysiąclecia bl. 14
  • 16:00 ul. Partyzantów i Piastów
  • 14:00 ul. Gałczyńskiego 1

13.01 wtorek

  • 14:00 ul. Niepodległości bl. 11 i 13
  • 14:00 ul. Słowackiego bl. 12
  • 15:00 os. Tysiąclecia bl. 5 kl. III i IV

14.01 środa

  • 14:00 ul. Niepodległości bl. 17 i 43
  • 14:00 os. Tysiąclecia bl. 8
  • 15:00 ul. Armii Krajowej
  • 15:30 ul. Długosza

15.01 czwartek

  • 15:00 ul. Sobieskiego – domy jednorodzinne – numery nieparzyste od Orlenu w stronę Rynku
  • 15:00 ul. Jagiellońska od ul. Słonecznej
  • 14:00 os. Tysiąclecia bl.1
  • 15:30 os. Tysiąclecia bl. 15
  • 15:30 ul. Słowackiego bl. 15

16.01 piątek

  • 15:00 ul. Sobieskiego – bloki – numery nieparzyste
  • 14:00 ul. Fijałkowskiego
  • 14:00 ul. Rzemieślnicza i gen. Maczka
  • 14:00 ul. Słowackiego bl. 17

17. 01 sobota

  • 9:00 ul. Bergela od lasu
  • 9:00 ul. Sikorskiego od lasu do nr 32 p. Aleksandrowicz
  • 9:00 ul. Kraszewskiego

19.01    poniedziałek

  • 15:00 ul. Sobieskiego od Marimex’u z domami przy nowej drodze w stronę Rynku do nr 32 p. Batko
  • 14:00 ul. Słowackiego bl. 21
  • 15:30 os. Tysiąclecia bl.4 kl. I i II
  • 17.00 ul. Reja bl. 8

Prognoza długoterminowa

UWAGA!
Mozliwe są zmiany. Wiążący jest tylko plan podany powyżej.
Termin kolędy dla pozostałych ulic wyznaczany będzie w trybie tygodniowym. Proszę nie dzwonić w tej sprawie.

20.01 wtorek

ul. Berka Joselewicza oraz ul. Spytka Jordana od 15:00
godz. 14.00 ul. Słowackiego blok 23
16.00 1000 lecia bl.4 1/2 cd

21.01 środa

ul. Okulickiego od 15:00
godz. 15.30 Blok pielęgniarek przy ul. Szpitalnej 2 i lekarzy przy ul. Piłsudskiego 15
14.00 Orzeszkowej i Tetmajera

22.01 czwartek

ul. Broniewskiego od ul. Solskiego i ul. Reymonta od ul. Szpitalnej od15:00
godz. 15.30 Bloki przy ul. Matejki 7, 9
15.30 Szpitalna 1/2

23.01 piątek

ul. Senatorska od ul. Słonecznej do ul. Żwirki Wigury od15:00
godz. 14.00 ul. Pardyaka z blokiem 5A
14.00 Szpitalna 1/2

24.01 sobota

9:00 ul. Ujejskiego i ul. Kazimierza Wielkiego, domy położone za drogą na Dobczyce, początek p. Żądłowie, Ujejskiego 295a, zakończenie p. Szymscy nr 184 b.
godz. 9.00 Os Tysiąclecia10
10.00 Trauguta Henryka Jordana Kasprowicza

26.01 poniedziałek

ul. Żeromskiego (domki jednorodzinne) od 17:00
godz. 14.00 Os Tysiąclecia 11
15.30 Poniatowskiego i Kościuszki

27.01 wtorek

godz. 14.00 ul. Matejki od ul. Słowackiego następnie ul. Ogrodowa
16.00 Mickiewicza 14

28.01 środa

os. Tysiąclecia. bl. Nr 16 od 15:00
godz. 15.30 Blok przy ul. Bema 1, i domy nr 2 i 4
15.00 Asnyka

29.01 czwartek

ul. Reja bl. nr 12 od 15:00
godz. 15.30 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego 7 i 8
15.30 Mickiewicza 15

30.01 piątek

ul. Żwirki i Wigury od ul. Słowackiego do ul. Szpitalnej od 15:00
godz. 15.00 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego nr 6 i 10
14.00 1000 lecia bl.3

31.01 sobota

ul. Słoneczna od ul. Kazimierza wielkiego w stronę ul. Szpitalnej od 09:00
10.00 3 Maja

3.02 wtorek

os. Tysiąclecia. bl. nr 17 od 15:00

4.02 środa

ul. Słowackiego nr nieparzyste od nr 65 Państwo Szlachetka do p. Wygonów nr 37c od 15:00

9.02 poniedziałek

ul. Słowackiego nr nieparzyste od nr 37d p. Wątor do strażnicy od 15:00

10.02 wtorek

15:00 ul. Słowackiego nr parzyste od nr 80 p. Dziekan, domy z ul. Szpitalnej położone za Zakopianką i dalej ul. Słowackiego nr parzyste w stronę rynku w tym mieszkania nad Carrefour’em 1/2 I cz

11.02 środa

15:00 ul. Słowackiego nr parzyste II cz.

Transmisja na żywo

Msze święte

W dni powszednie
6:30 (w Adwencie 6:15) | 7:00 (poza I. piątkiem m-ca) | 7:30 | 8:00 | 18:00

W niedziele i święta
6:30 | 8:00 | 9:30 | 11:00 | 12:30 | 14:00 | 18:00

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 14:15
kaplica szpitalna: 6:00 | 7:15 | 16:00

Kliknij po szczegółową informację

Informacje dotyczące sakramentów

Sanktuarium Myślenice

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Królowej Jadwigi 5
32-400 Myślenice

Kontakt w sprawach religijnych:
telefon: 12 272 12 37
e-mail: sanktuarium@myslenice.pl