• Chrzest Chrystusa Pana kończy cykl świąt skupionych wokół misterium wcielenia, jak Zwiastowanie, Boże Narodzenie i Objawienie Pańskie.
  • Dziś (niedziela, 11.01.2015)
    1. Nieszpory o godz. 17.30.
    2. W Domu Katolickim o g. 17.30 ostatni spektakl Jasełek. Wejściówki możemy odebrać po mszy św. w zakrystii.
  • Parafialny Zespół Caritas „Betania” dziękuje za dary złożone w czasie pokłonu Trzech Króli. Zebraliśmy 217 kg żywności. Bóg zapłać!
  • Od jutra rozpoczyna się okres zwykły w roku liturgicznym.
  • Z kalendarza liturgicznego:
      Wtorek (13.01) – wspomnienie św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła
  • Sobota (17.01) – wspomnienie św. Antoniego, opata
  • W dniach od 18 – 25 stycznia w naszej Archidiecezji przeżywamy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.
  • Grupa Misterium zaprasza na koncert Krakowskiego Kwartetu Gitarowego „Muzyczne krajobrazy” w sobotę 31 stycznia  o g.19.00 w Domu Katolickim.
    1. Artyści zaprezentują utwory, które ukazują piękno i różnorodność muzyki od renesansu do współczesności.
    2. Wejściówki w KIK-u. Ofiara 12 zł.
  • Serdecznie dziękujemy Panu Sylwestrowi Oskwarek za nieodpłatne przygotowanie nowej strony internetowej parafii, jak również za jej prowadzenie. Za artyzm zamieszczonej na stronie parafii galerii fotografii naszego sanktuarium dziękujemy Panu Piotrowi Polek.
  • Plan wizyty duszpasterskiej