• Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na rzecz ubogich. W czasie ostatniej zbiórki do puszek zebraliśmy 14 004 zł.
  • Wypominki połączone z różańcem – w listopadzie – codziennie o g. 17:30.
  • Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klas siódmych zapraszamy w najbliższy poniedziałek (jutro) na Mszę św. na g. 18:00, a z klas drugich gimnazjum w piątek również na g. 18:00.
  • Msza św. w rycie trydenckim w przyszła niedzielę o g. 11:30 w Kościele św. Jakuba na Stradomiu. Przewodniczył Jej będzie kapłan z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piotra (FSSP).
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – wsp. św. Rafała Kalinowskiego
    • Wtorek – wsp. ofiarowania NMP
    • Środa – wsp. świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy
    • Piątek– wsp. św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 – O bł. Boże, opiekę św. Cecylii dla Chórzystów, Scholistów, Organistów oraz tych wszystkich, którzy troszczą się o śpiew, muzykę w naszej parafii.
    • Sobota – 18:00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
    • Niedziela – 9:30– O trwałość, jedność i świętość małżeństw oraz o bł. Boże w rodzinach.
  • Zaproszenie
    • Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Grecji śladami podróży misyjnych św. Pawła Apostoła. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 12 – 21 kwietnia 2018. Koszt – 1800zł + 140€. Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajdują się na plakatach, stronie internetowej parafii oraz ulotkach obok kaplicy Matki Bożej. Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej.
    • Chór Laudate Dominum serdecznie zaprasza na wspólną modlitwę śpiewem podczas Mszy św. we wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej w najbliższą środę o g. 18:00. Jednocześnie zapraszamy wszystkich pragnących zasilić grono naszego parafialnego chóru na próby w każdy czwartek o g. 18:00 do salki przy ul. ks. Piotra Skargi. Szczególnie mile widziane głosy męskie.
  • Wszystkim Jubilatom, Solenizantom tego tygodnia, a w szczególności Tym wszystkim, którym patronuje św. Cecylia – patronka muzyki kościelnej – Chórzystom, Panu Organiście, Scholiastom życzymy wielu łask Bożych i radości z wychwalania Pana śpiewem!