• Zmianka Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 14:00.
  • Wypominki połączone z różańcem – w listopadzie – codziennie o g. 17:30.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Czwartek – Święto św. Andrzeja, Apostoła.
      • W tym dniu swoje imieniny obchodził będzie ks. prał. Andrzej Burek, któremu już dziś życzymy wielu łaski Bożych, zdrowia, opieki Świętego Patrona, zawierzając Jego osobę Matce Najświętszej.
      • Msza św. w intencji ks. Solenizanta w czwartek o g. 18:00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w tygodniu w czasie Mszy św., popołudniu od g. 17:00, a w czwartek i w piątek od g. 15:00 – 18:00, z przerwą od g. 16:30 – 17:00. Na piątkową spowiedź jak również Msze św. o g. 16:00 szczególnie zapraszamy dzieci. Po Mszy św. zmianka różańcowa dla dzieci z klas czwartych oraz ich rodziców.
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota
      • 8:00 – Wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Różaniec w tej intencji po Mszy św.
      • 18:00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • Zaproszenia
    • Parafialny Zespół Caritas Betania wraz z Kongregacją Kupiecką Oddział Myślenice zaprasza na Wigilię dla osób samotnych i ubogich 17 grudnia o 15:00 w budynku Strażnicy OSP Śródmieście. Zapisy wraz z odbiorem zaproszeń we wtorki między g. 15:00 a 17:00 w budynku Betanii.
    • Adwentowy Dzień Skupienia dla osób żyjących w niesakramentalnych związkach małżeńskich odbędzie się w sobotę 2 grudnia o g. 16:00, w kościele Miłosierdzia Bożego w Krakowie –Na Wzgórzach Krzesławickich. Jest to dobra sposobność, aby ci, których drogi życiowe się poplątały podjęli refleksję nad własnym życiem w duchu Ewangelii Chrystusowej.
    • Parafia Trzemeśnia zaprasza na pielgrzymkę do Fatimy w terminie 29.04 – 06.05.2018 r. Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora.
    • XIV Pielgrzymka Przedsiębiorców i Pracodawców do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach pod hasłem Dla ziemi i dla nieba będzie miała miejsce 3 grudnia, początek o g. 10:30. Rejestracja i plan na stronie internetowej www.duszpasterstwotalent.pl
  • Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i owocnego tygodnia pracy i nauki.