• Stowarzyszenie Hospicyjne Bądźmy razem w imieniu rodziców Klaudii Mistarz serdecznie dziękuje za serce i ofiarność dzięki której udało się zebrać 19 533,50 zł. i 40 euro na kosztowną operację w Stanach Zjednoczonych.
  • Dziś w naszej Archidiecezji kwesta do puszek na rzecz ubogich.
  • Zachęcamy do wspólnotowego celebrowania Godziny Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem, codziennie o g. 15:00 w naszym sanktuarium.
  • Wypominki połączone z różańcem – w listopadzie – o g. 17:30.
  • Na zakończenie każdej Mszy św. poświęcamy opłatki na stół wigilijny, które od jutra do naszych domów i mieszkań roznosić będą Pan kościelny Bogusław i Pan organista Jacek. Pamiętajmy, że ofiary złożone przy tej okazji są wyrazem szczerej wdzięczności za ich całoroczną posługę w naszym sanktuarium. Dlatego za życzliwe ich przyjęcie serdecznie dziękujemy.
  • Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klas III gimnazjum zapraszamy w najbliższy poniedziałek (jutro) na spotkanie po Mszę św. wieczornej.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – wsp. – świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich.
    • Piątek – wsp. – świętej Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
    • Sobota – wsp. – błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie
    • Sobota – 18:00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Zaproszenie
    • Działająca przy naszej parafii Oaza Dzieci Bożych zaprasza dzieci z klas 2 – 5 SP na spotkanie z bajką w najbliższa sobotę 18 listopada do salki przy ul. ks. Piotra Skargi, w g. od 10:30 do 12:30.
    • Kłamstwo jest początkiem wszystkich grzechów. Grupa Misterium zaprasza na spektakl Kłamstwo w reżyserii Marcina Kobierskiego. Ostatnie wejściówki można odebrać w tygodniu w kiosku KIK-u lub zarezerwować mailowo bądź telefonicznie. Szczegóły na plakacie i stronie parafii.
    • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami podróży misyjnych św. Pawła Apostoła. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 12 – 21 kwietnia 2018. Koszt – 1800zł + 140€. Szczegółowe informacje i program pielgrzymki znajdują się na plakatach i ulotkach oraz na stronie internetowej parafii. Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 500 zł w kancelarii parafialnej. Opiekę duchową w czasie pielgrzymowania będzie sprawował ks. Mirosław. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce.
    • Mając w pamięci radosne chwile, jakie przeżyliśmy podczas Światowego Dnia Młodzieży w Krakowie pragniemy zachęcić do wyjazdu na kolejny Światowy Dzień Młodzieży, który odbędzie się w Panamie w styczniu 2019 roku. Przybliżony koszy wyjazdu to ok. 8 000 zł. Osoby pragnące uczestniczyć we wspomnianym wydarzeniu prosimy o zgłaszanie się do 15 grudnia br. w kancelarii parafialnej.
  • Drogich Jubilatów, Solenizantów tego tygodnia polecamy Bożej opiece, prosząc dla Was o potrzebne łaski i siły! Radosnego dnia!
  • Niech Pan nam wszystkim błogosławi