• Msze Święte są dzisiaj tak, jak w niedzielę.
    • W tym tygodniu przeżywamy oktawę Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
    • Środa: święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
      • Na Mszach Świętych pobłogosławienie wina.
    • Czwartek: święto Świętych Młodzianków, męczenników
    • Piątek: wspomnienie św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika
    • Niedziela: Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa
      • święto patronalne Domowego Kościoła
      • wspomnienie św. Sylwestra I, papieża
      • O 17:00 uroczyste Nieszpory z kazaniem, śpiewem  Suplikacji i Te Deum.
      • Zapraszamy do  modlitwy, by przeprosić Boga i podziękować Mu za wszelkie łaski uzyskane w kończącym się roku.
      • O 18:00  Msza Święta w intencji Parafian zmarłych w mijającym roku – zapraszamy ich rodziny.
    • Niedziela:
      • 8:00: w intencji trwałości i świętości  małżeństw oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach
      • 18:00: w intencji rodzin z Kręgów Domowego Kościoła
  • Modlitwa wstawiennicza prowadzona przez wspólnotę „Nazaret”  w piątek o 16:00.
  • W środę 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą w tradycyjnej formie. Program kolędy  wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  • Na ten szczególny tydzień, pożegnania starego roku,  życzymy byście znaleźli czas na głębszą refleksję, by z nową nadzieją wkroczyć w kolejny rok.