Od wszystkich kapłanów, duszpasterzujących w naszej Parafii, przyjmijcie życzenia świąteczne:

JEZUS CHRYSTUS – ŚWIATŁOŚĆ PRAWDZIWA, stał się człowiekiem
i przyszedł na świat, aby rozświetlić mroki ludzkiego życia. Dzięki Niemu nabrało ono sensu i blasku.

Niech Boży pokój, głęboka radość i ofiarna miłość wypełnią serce każdego z Was, abyśmy w tym niełatwym czasie, umieli być razem i dla siebie nawzajem, przezwyciężając obojętność, zwątpienie i poczucie bezradności.

A Nowonarodzony, Swoim błogosławieństwem, niech obejmie wszystkie dni nadchodzącego Nowego Roku, by na nowo błysnęło dla nas światło nadziei.

Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy pełnych pokoju i radości Świąt Narodzenia Pańskiego. Przekażcie te życzenia ludziom chorym, starszym, oraz tym, którzy te Święta spędzają z dala od domu rodzinnego.