• Dzisiejsze Święto kończy cykl obchodów skupionych wokół misterium Wcielenia Syna Bożego. I chociaż kolędy śpiewamy do dnia 2 lutego, to w liturgii rozpoczyna się czas zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej.
  • Nieszpory o g.17.30.
    • Środa: g.18.00 Msza Święta w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: g.18.00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Piątek: g.15.30 Msza Święta dla Osób głuchych
    • Sobota:
      • g.10.00 Msza Święta dla Osób niepełnosprawnych
      • g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
      • g.19.30 Msza Święta Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret
  • W tym tygodniu zapraszamy na Mszę Świętą o g.17.00  w ramach spotkań kolędowych następujące rejony parafii:
    • Poniedziałek: ul. J. Matejki z blokami, ul. A. Mickiewicza z blokami
    • Wtorek: Rynek, ul. ks. P. Skargi, ul. J. Kilińskiego, ul. Klakurki, ul. Królowej Jadwigi, ul. Kniaziewicza, ul. T. Kościuszki, ul. J. Poniatowskiego
    • Środa: ul. J. Piłsudskiego z blokami, ul. Galla Anonima, ul. Wł. Orkana, ul. J. Długosza
    • Czwartek: ul. M. Reja z blokami
    • Piątek: ul. H. Sienkiewicza /całość/
    • Sobota: ul. Wł. Sikorskiego, ul. J. Wybickiego
  • Piękny album prezentujący wszystkie parafie i kościoły z naszej okolicy – kilka dekanatów, w tym również naszą,  jest do nabycia  w zakrystii.
  • W „Gościu Niedzielnym”  specjalny dodatek na rozpoczynający się rok ze św. Józefem; wywiad z O. Leonem Knabitem
  • Wszystkim życzymy  Bożego błogosławieństwa na cały tydzień, szczególnie uczniom i nauczycielom na czas ferii zimowych.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej parafii śp. Małgorzata Kupczak. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Jej  wieczne spoczywanie.