• Zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Mszy Świętej o g.14.00.
  • Nieszpory o g.17.30
    • ŚRODA: UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
      • Msze Święte w porządku niedzielnym.
      • Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła.
      • W tym dniu  był organizowany Orszak Trzech Króli. W tym roku, ze względów epidemiologicznych, będzie on miał charakter symboliczny. Po Mszach o g. 9.30, g.11.00, g.12.30 przejdziemy do szopki na placu kościelnym, gdzie wspólnie zakolędujemy. W trakcie trwania Orszaku  pod namiotem ”Betanii” będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszki na rzecz  potrzebujących.
      • Wspólnota „Nazaret” zaprasza na kolędowanie w kościele o g.19.30.
    • Niedziela:    Święto Chrztu Pańskiego
    • Środa: g. 8.00 w intencji trwałości i świętości małżeństw oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach. Po Mszy Świętej  modlitwy  w tej intencji.
    • Czwartek: g.18.00 o Boże błogosławieństwo dla Dobroczyńców i Wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas „Betania”.
    • Piątek: g.18.00 o błogosławieństwo Boże dla aktorów Grupy „Misterium” i ich rodzin
    • Sobota: g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • W styczniu wypominki i modlitwy za Zmarłych będą w czwartki o g.16.30.
  • W tym tygodniu zapraszamy na Mszę Świętą o g.17.00  w ramach spotkań kolędowych następujące rejony parafii:
    • Poniedziałek:  ul. J. Dąbrowskiego
    • Wtorek: ul. Kazimierza Wlk. od Strażnicy w stronę Rynku.
    • Czwartek: ul. I. Daszyńskiego i ul. Niepodległości z blokami
    • Piątek: ul. T. Kościuszki, ul. J. Kasprowicza i ul. M. Konopnickiej
    • Sobota: ul. K. Ujejskiego numery od 161 do 333 i Doboszówka
  • Piękny album prezentujący wszystkie parafie i kościoły z naszej okolicy – kilka dekanatów, również naszą,  jest do nabycia w cenie 80 zł. w zakrystii.
  • Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszły do wieczności z naszej parafii: śp. Grażyna Wolnik, śp. Eugenia Kutrzeba. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im  wieczne spoczywanie.