• Kościół Katolicki w Polsce obchodzi dzisiaj Dzień Judaizmu.
  • Nieszpory o g.17.30.
    • Od jutra do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się, aby wszyscy wierzący w Chrystusa złączyli się w jednym Kościele, pod jednym Pasterzem.
    • Wtorek: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    • Środa: wspomnienie św. Sebastiana, męczennika
    • Czwartek: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
    • Piątek: wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, kapłana
    • Środa: g.18.00 Msza Święta w intencjach zbiorowych
    • Sobota: g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • W tym tygodniu zapraszamy na Mszę Świętą o g.17.00  w ramach spotkań kolędowych następujące rejony parafii:
    • Poniedziałek:  ul. Słoneczna, ul. Batorego, ul. Senatorska, ul. Żwirki i Wigury, ul. Szpitalna, Blok Pielęgniarek i Lekarzy
    • Wtorek: ul. Słowackiego – bloki
    • Środa: ul. Sobieskiego (z blokami)
    • Czwartek: ul. Słowackiego – domy, ul. Solskiego, ul. Broniewskiego, ul. Jagiellońska, ul. Reymonta, ul. Kasprowicza
    • Piątek: os. 1000-lecia, bl. 1, 2, 3, 4
    • Sobota: os. 1000-lecia, bl. 6, 6A, 7, 8, 9
  • Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w kościele po Mszy świętej wieczornej w dwóch grupach:
    • w środę grupa pierwsza
    • w czwartek grupa druga
  • Dzieci z klas trzecich zapraszamy na spotkanie przy żłóbku Pana Jezusa połączone z poświęceniem medalików również w dwóch grupach w sobotę:
    • grupa pierwsza o g. 13.30
    • grupa druga o g. 14.15
  • W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o g. 14.00 i po Mszy Świętej  zaśpiewa kolędy grupa artystyczna MK Divas wykonująca głównie repertuar klasyczny, operowy, operetkowy, musicalowy, sakralny.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, dlaczego trzeba modlić się o jedność chrześcijan.
  • Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Chorwacji po trzęsieniu ziemi.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli  do wieczności z naszej parafii: śp. Bronisława Łężniak, śp. Jan Dzieża. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.