• Trwamy w Oktawie Wielkanocy, która potrwa do 2 Niedzieli Wielkanocnej. W tym czasie odprawiamy nowennę przed świętem Miłosierdzia Bożego. Gorąco zapraszamy codziennie na Koronkę do Bożego Miłosierdzia do kościoła. W przyszłą niedzielę przed Najświętszym Sakramentem o g. 15:00 odmówimy koronkę do Bożego miłosierdzia oraz zawierzymy świata miłosierdziu Bożemu.
  • W przyszłą niedzielę prosimy dzieci o przyniesienie skarbonek z jałmużną wielkopostną na Msze św. na g. 11:00. Uzbierane ofiary przekażemy na cele misyjne.
  • Zmianka Żywego Różańca we wtorek o g. 17:30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od g. 15:00 – 18:00, z przerwą od g. 16:30 – 17:00.
    • Msza św. w pierwszy piątek dla dzieci o g. 16:00.
  • W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od g. 9:00. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej.
  • Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystości beatyfikacji Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej, która odbędzie się 28 kwietnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie o g.10:00. Jest możliwość uzyskania wejściówek dla chorych i ich opiekunów. Bardzo prosimy o zgłoszenie imienne chorych i ich opiekunów, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dla chorych będzie zorganizowany transport. Zgłoszenia przyjmujemy tylko dziś w zakrystii po każdej Mszy św.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18.00 O trwałość i świętość małżeństw oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach. O g. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której rozważać będziemy Drogę Światła.
    • Czwartek
      • 18:00 O bł. Boże dla Dobroczyńców i Wolontariuszy PZC Betania
      • 18:00 W intencji grupy Misterium
    • Sobota
      • 8:00 Wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
        • Różaniec po Mszy św.
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Na koniec pragniemy podziękować wszystkim parafianom za troskę o piękno naszych świątyń, złożone ofiary na tacę, w kopertach, jak również wpłaty na konto parafialne na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Wszystkim, a zwłaszcza Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Pana!