• Dzisiaj (4.01.2014)
    • Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu.
    • Po Mszy św. o godz. 14.00 zmiana tajemnic różańca.
    • Nieszpory o godz. 17.30.
  • We wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
    • Jest to Święto, w którym uczestnictwo we Mszy św. jest obowiązkowe.
    • Msze św. w naszej parafii według porządku niedzielnego.
    • Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Poświęconą kredą wypiszemy na naszych drzwiach inicjały imion Trzech Króli K+M+B+2015.
    • Składka w Trzech Króli jest przeznaczona na misje.
    • W tym dniu w naszej parafii gościć będziemy siostry św. Jadwigi Królowej, które proszą o wsparcie na wyposażenie kaplicy w ośrodku fundacji „Powrót”. Po Mszy św. będzie okazja wesprzeć ich dzieło ofiarą do puszek.
    • Ulicami naszego miasta przejdą orszaki Trzech Króli. Wyruszą one o godzinie 11:30 z parafii na Osiedlu, z Zarabia. Parafia Osieczany swój korowód rozpocznie na Dolnym Przedmieściu.
    • Na Rynku o g. 12.00 modlitwą Anioł Pański i wspólnym kolędowaniem rozpoczniemy oczekiwanie i powitanie orszaków. Trzej Królowie złożą swoje dary, a my również Bożej Dziecinie na stoisku Caritas przy szopce będziemy mogli ofiarować trwałą żywność, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym. Serdecznie zapraszamy!
  • Dziś w Domu Katolickim o g.15.30 i 17.30 Jasełka. Ostatni spektakl w przyszłą niedzielę o g. 17.30. Wejściówki w zakrystii i kiosku KIK-u.
  • Wszystkim, którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach jak również na konto parafialne na pokrycie kosztów remontu serdeczne Bóg zapłać.
  • Intencje zbiorowe Mszy św.:
    • We środę o godz. 18.00 Msza św. – o trwałość i świętość małżeństw oraz o bł. Boże w rodzinach a o godz. 17.30 różaniec w tej intencji.
    • W przyszłą niedziele 11 stycznia
      • o godz. 8.00 – Msza św. w intencji rodzin, które przyjęły P. Kościelnego i P. Organistę w czasie roznoszenia opłatków na podziękowanie prosząc dla nich o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej
      • o godz. 14.00 – Msza św. w intencji Klubu Inteligencji Katolickiej o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członków KIK-u i ich rodzin. Po Mszy św. opłatek dla członków KIK-u.