Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach

Plan wizyty duszpasterskiej (4.01.2015)

5.01 poniedziałek

  • 15:00 ul. Kazimierza Wlk. (strona strażnicy) od nr 180a do strażnicy
  • 14:00 ul. Konopnickiej
  • 9:00 os. Tysiąclecia 9
  • 14:00 os. Tysiąclecia 13

7.01 środa

  • 15:00 ul. Żeromskiego bloki nr 13 i 15
  • 15:30 ul. Matejki blok nr 11
  • 15:00 ul. Sienkiewicza od nr 35 p. Uszyński do nr 21 p. Podlodowscy
  • 15:00 Rynek od p. Węgrzynów

8.01 czwartek

  • 15:00 ul. Batorego od ul. Słonecznej i następnie ul. Solskiego od ul. Batorego w stronę Sądu
  • 15:30 ul. Piłsudskiego blok nr 12 ok. godz. 17.30 ul. Piłsudskiego blok nr 16
  • 15:30 Tysiąclecia lecia bl.5 1/2 I cz.
  • 14:00 ul. Sienkiewicza od nr 20 p. Cyrek do Placu Targowego
  • 14″00 ul. Wybickiego nr parzyste od p. Łabuzów nr 98

9.01 piątek

  • 15:00 ul. Łokietka
  • 14:30 os Tysiąclecia 12
  • 14:00 Tysiąclecia 7
  • 15:00 ul. Sienkiewicza, domy za wiaduktem od p. Płatek

10. 01 sobota

  • 10:00 ul. Słowackiego blok 19 /z przerwą od g.13.30 do 15.00/
  • 9:00 Tysiąclecia bl. 6a i 6
  • 9:00 ul. Wybickiego nr nieparzyste od p. Stawarz nr 91

12.01 poniedziałek

  • 16:00Partyzantów i Piastów
  • 14:00 Gałczyńskiego 1
  • 15:30 Tysiąclecia 14

 

Prognoza długoterminowa

UWAGA!
Mozliwe są zmiany. Wiążący jest tylko plan podany powyżej.
Termin kolędy dla pozostałych ulic wyznaczany będzie w trybie tygodniowym. Proszę nie dzwonić w tej sprawie.
13.01 wtorek

godz. 14.00 blok 12 przy ul. Słowackiego
16.00 1000 lecia bl.5 1/2 II cz,

14.01 środa

ul. Armii Krajowej od 15:00
godz. 15.30 ul. Długosza
14.00 1000 lecia bl.8

15.01 czwartek

ul. Jagiellońska od ul. Słonecznej od 15:00
godz. 15.30 blok 15 przy ul. Słowackiego
15.30 1000 lecia bl.15

16.01 piątek

ul. Rzemieślnicza i ul. Gen. Maczka od 14:00
godz. 14.00 ul. Słowackiego blok nr. 17
14.00 Fijałkowskiego

17.01 sobota

9.00 ul. Bergela – od lasu
9.00 Kraszewskiego

19.01 poniedziałek

ul. Reja bl. nr. 8 od 17:00
godz. 14.00 ul. Słowackiego blok 21
15.30 1000 lecia bl.4 1/2

20.01 wtorek

ul. Berka Joselewicza oraz ul. Spytka Jordana od 15:00
godz. 14.00 ul. Słowackiego blok 23
16.00 1000 lecia bl.4 1/2 cd

21.01 środa

ul. Okulickiego od 15:00
godz. 15.30 Blok pielęgniarek przy ul. Szpitalnej 2 i lekarzy przy ul. Piłsudskiego 15
14.00 Orzeszkowej i Tetmajera

22.01 czwartek

ul. Broniewskiego od ul. Solskiego i ul. Reymonta od ul. Szpitalnej od15:00
godz. 15.30 Bloki przy ul. Matejki 7, 9
15.30 Szpitalna 1/2

23.01 piątek

ul. Senatorska od ul. Słonecznej do ul. Żwirki Wigury od15:00
godz. 14.00 ul. Pardyaka z blokiem 5A
14.00 Szpitalna 1/2

24.01 sobota

9:00 ul. Ujejskiego i ul. Kazimierza Wielkiego, domy położone za drogą na Dobczyce, początek p. Żądłowie, Ujejskiego 295a, zakończenie p. Szymscy nr 184 b.
godz. 9.00 Os Tysiąclecia10
10.00 Trauguta Henryka Jordana Kasprowicza

26.01 poniedziałek

ul. Żeromskiego (domki jednorodzinne) od 17:00
godz. 14.00 Os Tysiąclecia 11
15.30 Poniatowskiego i Kościuszki

27.01 wtorek

godz. 14.00 ul. Matejki od ul. Słowackiego następnie ul. Ogrodowa
16.00 Mickiewicza 14

28.01 środa

os. Tysiąclecia. bl. Nr 16 od 15:00
godz. 15.30 Blok przy ul. Bema 1, i domy nr 2 i 4
15.00 Asnyka

29.01 czwartek

ul. Reja bl. nr 12 od 15:00
godz. 15.30 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego 7 i 8
15.30 Mickiewicza 15

30.01 piątek

ul. Żwirki i Wigury od ul. Słowackiego do ul. Szpitalnej od 15:00
godz. 15.00 bloki przy ul. Dunina-Brzezińskiego nr 6 i 10
14.00 1000 lecia bl.3

31.01 sobota

ul. Słoneczna od ul. Kazimierza wielkiego w stronę ul. Szpitalnej od 09:00
10.00 3 Maja

3.02 wtorek

os. Tysiąclecia. bl. nr 17 od 15:00

4.02 środa

ul. Słowackiego nr nieparzyste od nr 65 Państwo Szlachetka do p. Wygonów nr 37c od 15:00

9.02 poniedziałek

ul. Słowackiego nr nieparzyste od nr 37d p. Wątor do strażnicy od 15:00

10.02 wtorek

15:00 ul. Słowackiego nr parzyste od nr 80 p. Dziekan, domy z ul. Szpitalnej położone za Zakopianką i dalej ul. Słowackiego nr parzyste w stronę rynku w tym mieszkania nad Carrefour’em 1/2 I cz

11.02 środa

15:00 ul. Słowackiego nr parzyste II cz.

Transmisja na żywo

Msze święte

W dni powszednie
6:30 (w Adwencie 6:15) | 7:00 (poza I. piątkiem m-ca) | 7:30 | 8:00 | 18:00

W niedziele i święta
6:30 | 8:00 | 9:30 | 11:00 | 12:30 | 14:00 | 18:00

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 14:15
kaplica szpitalna: 6:00 | 7:15 | 16:00

Kliknij po szczegółową informację

Informacje dotyczące sakramentów

Sanktuarium Myślenice

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Królowej Jadwigi 5
32-400 Myślenice

Kontakt w sprawach religijnych:
telefon: 12 272 12 37
e-mail: sanktuarium@myslenice.pl