• Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną PZC Betania.
  • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas 7 SP we wtorek 27 lutego o g. 18:00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi piątek od godz. 15:00 – 18:00, z półgodzinną przerwą od 16:30 do 17.00. Msza św. dla dzieci w pierwszy piątek o g. 16:00, a po niej Droga Krzyżowa.
  • Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 9.00. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii.
  • Zmianka Żywego Różańcowa w sobotę 3 marca o godz. 17.15
  • Zapraszamy Młodzież z klas III gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania jak również młodzież, która ten Sakrament przyjęła w zeszłym roku na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 18.30.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Codziennie Godzina Miłosierdzia o g. 15:00, a po niej Droga Krzyżowa.
    • W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16:15, dla dorosłych o g. 17:15, dla młodzieży i młodych duchem o g. 19:00.
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17:00.
  • Z intencji mszalnych
    • W poniedziałek swoje imieniny obchodził będzie ks. Mirosław, któremu już dziś życzymy wielu łask Bożych, opieki błogosławionego Patrona, Darów Ducha Świętego zawierzając Jego posługę przez wstawiennictwo Naszej Pani Myślenickiej. Msza św. w intencji x. Solenizanta o g. 18:00.
    • Wtorek – 18:00 W intencji Ojczyzny. Msza św. połączona z Nowenną Jubileuszową przed 100 – leciem Obchodów Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy wszystkich pragnących jeszcze lepiej przygotować się do obchodów tych ważnych wydarzeń w dziejach Polski.
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
    • Niedziela – 11:00 W intencji Emerytów Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Myślenicach, o Boże błogosławieństwo, oraz o radość niebie dla zmarłych Członków.
  • Serdecznie zapraszamy do udziału w Charytatywnym Memoriale im. Stacha Cichonia. Finał Memoriału odbędzie się w Niedzielę 4 marca o godzinie 14:00 na Hali Widowiskowo – Sportowej na Zarabiu w Myślenicach. Więcej informacji: dostępne na plakatach i stronie internetowej Memoriału.
  • Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt. “Zgnębionej duszy na ratunek”, które odbędzie się 3 marca (sobota) w Domu Katolickim od godziny 9.00. Mgr psychologii Maria Jamróz i ks. Marcin Twardosz odpowiedzą na pytanie: Jak rozpoznać choroby duszy j jak je leczyć?
  • Kongregacja Kupiecka w Myślenicach, Muzeum Niepodległości i Urząd Miasta i Gminy organizują Wielkanocny Konkurs Palm w niedzielę 25 marca na Rynku w Myślenicach. Regulamin konkursu znajduje się na plakatach.
  • Grupa Misterium zaprasza w marcu na Misterium Męki Pańskiej. Wejściówki można zarezerwować mailowo bądź telefonicznie. Szczegóły na plakacie i stronie parafii. Warto się pośpieszyć, ponieważ już ponad 80% biletów jest zarezerwowanych.
  • Wszystkim życzymy błogosławionego czasu Wielkiego Postu!