• Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne, które potrwają do środy. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Michała Kormana, życząc obfitości Bożych darów na czas łaski, który przed nami.
    • Nauki dla dorosłych w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach św. o g.: 6:30, 8:00 i 18:00. W tych dniach nie będzie Mszy św. o g. 7:00 i 7:30.
    • W środę taca przeznaczona będzie na potrzeby duszpasterskie ks. Rekolekcjonisty.
    • We wtorek dzień spowiedzi rekolekcyjnej od g. 7:30 – 12:00 i po południu od g. 15:00 – 18:00. Z przerwami od 9:30 – 10:00 oraz 16:30 – 17:00.
    • W tym dniu zapraszamy chorych i starszych na Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych na g. 11:00.
    • Kancelaria parafialna w tym dniu nieczynna.
    • Młodzież i studenci swoje spotkania rekolekcyjne będą mieli w poniedziałek, wtorek i środę o g.19:30. Spowiedź dla młodzieży w środę o g. 19:00.
    • Program rekolekcji jest wywieszony w gablocie jak również zamieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej
  • Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań panamskich przygotowujących archidiecezję krakowską do udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, które tym razem odbędzie się w naszej parafii w czwartek 22 lutego. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18:00, po której nastąpi spotkanie w Domu Katolickim. Gościem specjalnym będzie o. Józef Gwóźdź, werbista, polski misjonarz pracujący w Panamie. Zapraszamy wszystkich, którym bliskie jest dzieło ŚDM!
  • Msza św. w rycie trydenckim w przyszłą niedzielę 25 lutego o g. 11:30 w Kościele św. Jakuba na Stradomiu.
  • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną PZC Betania. Wolontariusze Betanii będą pomagać w rozliczaniu zeznań podatkowych w budynku Betanii. Pozostałe informacje na plakatach. Prosimy by przynieść rozliczony PIT z ubiegłego roku.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Codziennie Godzina Miłosierdzia o g. 15:00, a po niej Droga Krzyżowa.
    • W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 16:15, dorosłych o g. 17:15, młodzieży i młodych duchem o g. 19:00.
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17:00.
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Ogłoszenia kulturalne
    • Zapraszamy na koncert Myślenickiej Orkiestry Kameralnej Concertino, który odbędzie się w przyszłą sobotę 24 lutego w naszym Sanktuarium. Orkiestra wystąpi pod batutą Maestro Michaela Maciaszczyka. W programie m.in. arcydzieła W.A. Mozarta.
    • Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej 2018 w reżyserii Piotra Piechy (aktora Teatru Ludowego w Krakowie) w wykonaniu Grupy Misterium.
  • Wszystkim życzymy owocnego czasu rekolekcji!