• O g.15:00 w kościele  będzie odprawiona Droga Krzyżowa po góralsku przez grupę i kapelę z Nowego Targu i okolic. Zapraszamy do modlitwy.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o  g.17:00.
  • Nabożeństwa pasyjne w tym tygodniu według stałego porządku.
  • W środę Drogę Krzyżową o g.15:00 poprowadzi Klub Inteligencji Katolickiej.
    • Środa: wspomnienie św. Patryka, biskupa
    • Czwartek: wspomnienie św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła
    • Piątek: Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
      • Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach Świętych, również z racji obchodzonego Roku Świętego Józefa.
    • Środa:
      • g. 8.00 w intencji trwałości i świętości  małżeństw oraz błogosł. Boże w rodzinach. Po Mszy świętej modlitwy w tej  intencji.
      • g.18:00 w intencjach zbiorowych
      • g.18:00 o uzdrowienie i uwolnienie
    • Piątek: g.15:30 dla Osób Głuchych
    • Sobota:
      • g.10:00 dla Osób Niepełnosprawnych
      • g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
      • g.19:30 dla wspólnoty „Nazaret”
  • Rodziców młodzieży klas ósmych, przygotowującej się do Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja  w środę o g.19:00.
  • W piątek po Drodze Krzyżowej dla dzieci wręczenie nagród w konkursie na figurę św. Józefa. Od poniedziałku do czwartku na naszej stronie na Facebook’u będzie można zobaczyć zdjęcia wszystkich prac, opublikowane anonimowo oraz zagłosować na swoich faworytów. Na podstawie tych  głosów wyłonimy nagrodę publiczności.
  • Trwa świąteczna zbiórka żywności organizowana przez Parafialny Zespół Caritas „BETANIA”. Możemy ją składać w kościele przy bocznych ołtarzach do koszy. Zostanie  przekazana osobom potrzebującym.
  • W sklepiku na placu kościelnym dzisiaj można nabyć baranki wielkanocne i paschaliki przygotowane przez Caritas Diecezjalną, oraz dewocjonalia.
  • W „Gościu Niedzielnym”  dalsza część rekolekcji z ks. Fr. Blachnickim i znajdziemy magnes  na lodówkę  z wizerunkiem św. Józefa, pamiątka Roku św. Józefa.
  • W tym trudnym czasie zagrożenia niech Matka Boża Pani Myślenicka otoczy nas szczególną opieką.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Ludwik Zięba. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.