• Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.
    • Na Mszy św. o godz. 12:30 odmówimy akt poświęcenia Chrystusowi Królowi Wszechświata naszej parafii, naszych rodzin i nas samych.
  • W parafii na Osiedlu dziś koncert muzyki organowej o godz. 15:30. Wystąpi Piotr Rojek z Wrocławia.
  • Zapraszamy na modlitwę w intencji zmarłych połączoną z wypominkami jednorazowymi codziennie do końca listopada o godz. 17:30.
  • W liturgii Kościoła:
    • we wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy
    • w środę – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
  • Caritas „Betania” informuje, że w najbliższy wtorek od godz. 15:00 wydawać będziemy warzywa i owoce z programu „Embargo”. Prosimy wszystkich objętych pomocą „Betanii” o odebranie żywności w tym dniu.
  • Grupę osób niepełnosprawnych ich rodziców i przyjaciół zapraszamy na spotkanie ze św. biskupem Mikołajem w zmienionym terminie: w najbliższą sobotę 28 listopada. Msza św. o godz. 10:30.
  • Rodziców wraz z dziećmi z klas III Szkoły Podstawowej zapraszamy w przyszłą niedzielę (29.11) na Mszę św. o godz. 11:00 oraz spotkanie, które będzie okazją do wyrażenia pragnienia Rodziców, by ich dziecko przygotowało się i przeżyło pierwszą Spowiedź i Komunię św. w naszej Parafii.
  • W najbliższą niedzielę rozpocznie się Adwent.
    • Zapraszamy wszystkich na Roraty które będą odprawiane
    • dla starszych w tygodniu rano o godz. 6:15
    • dla dzieci, młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o godz. 8:00.
    • W niedziele rorat się nie odprawia.
    • Dzieci zachęcamy do przynoszenia na Roraty lampionów, symboli adwentowego czuwania i oczekiwania na przyjście Zbawiciela.
    • Godzinki w Adwencie o godz. 5:45, w niedziele bez zmian o godz. 6:00.
  • Braterstwo namARKA – stowarzyszenie działające na rzecz Rodzin i Osób Niepełnosprawnych podjęło się organizacji w Roku Jubileuszowym Miłosierdzia Pielgrzymki osób niepełnosprawnych do Ziemi św. Dziełu temu patronuje i przewodniczyć Pielgrzymom będzie Bp Grzegorz Ryś. W niedzielę 29.11.2015 osoby z Braterstwa namARKA będą w naszej parafii zbierać datki do puszek na ten cel. Więcej informacji w gablocie i na stronie stronie internetowej parafii.
  • Z intencji Mszalnych:
    • Msza św. jubileuszowa w 40 rocznicę istnienia Przedszkola Samorządowego Nr 6 – w środę o godz. 10:30
  • Wszystkim, którym patronuje św. Cecylia, szczególnie twórcom muzyki i śpiewu kościelnego: panom organistom, chórowi i scholom życzymy radości wiary w muzyce, pieśni i w życiu na co dzień.
  • Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.