• Nieszpory o 17:30.
    • Od czwartku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się, aby wszyscy wierzący w Chrystusa złączyli się w jednym Kościele, pod jednym Pasterzem.
    • Środa: wspomnienie św. Antoniego, opata
    • Piątek: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    • Sobota: wspomnienie św. Sebastiana, męczennika
    • Niedziela: Niedziela Słowa Bożego
    • Środa:
      • 18:00  w intencjach zbiorowych
      • 18:00 o uzdrowienie i uwolnienie – po Mszy Świętej  Wspólnota „Nazaret” poprowadzi modlitwę  o uzdrowienie.
  • Wspólnota NAZARET zaprasza wszystkich członków i sympatyków  na Mszę Świętą w sobotę 20 stycznia o 17:00 w kościele św. Jakuba. Po Mszy  Agapa w Domu Katolickim.
  • Rekolekcje Ewangelizacyjne,  organizowane przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret”,  będą odbywać się w naszym Sanktuarium w poniedziałki, od 22 stycznia  o 18:00. Poprowadzi  je ks. Krystian Jucha, Jezuita wraz ze Szkołą Nowej Ewangelizacji. To czas, który może zmienić nasze życie, pogłębić wiarę i  przybliżyć do Boga. Dziś po Mszy świętej krótkie świadectwo dadzą  członkowie Szkoły Nowej Ewangelizacji z Nowego Sącza oraz uczestnicy rekolekcji.
  • Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 kolędując dla misji zebrały w minioną niedzielę 5.531,00 zł. –  dziękujemy za  wsparcie.
  • W „Gościu Niedzielnym”  przeczytamy o przyszłości Funduszu Kościelnego i o tym, czy katolik może być wegetarianinem.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszła  do wieczności z naszej parafii: śp. Zofia Domanus. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie.