• Dzisiejsze Święto kończy cykl obchodów skupionych wokół misterium Wcielenia Syna Bożego. I chociaż kolędy śpiewamy do 2 lutego, to w liturgii rozpoczyna się czas zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej.
  • Nieszpory o 17:30.
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: 18:00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Sobota: 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani Myślenickiej
  • Msza Święta dla Osób niepełnosprawnych w sobotę o 9:00.
  • Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 kolędują dzisiaj po Mszach Świętych  dla misji – zapraszamy i dziękujemy za  okazane wsparcie.
  • Młodzież Oazowa zaprasza na jasełka pt. „Gospoda Shalom”. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w mediach społecznościowych wspólnoty oazowej. Darmowe wejściówki można zarezerwować telefonicznie, mailowo lub przez formularz internetowy.
  • „Gość Niedzielny” zastanawia się nad przyszłością i znaczeniem szkolnej katechezy w związku z zapowiadanym przez nowy rząd ograniczeniem lekcji religii w szkołach.
  • Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na odtworzenie polichromii w naszej świątyni – jutro rozpoczynamy drugi etap prac.
  • Wszystkim życzymy  Bożego błogosławieństwa  w trosce o wierność łasce Chrztu Świętego.