• Dziś wyjątkowo nieszporów nie będzie.
    • Środa: święto św. Marii Magdaleny
    • Czwartek: święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
    • Piątek: wspomnienie św. Kingi, dziewicy
    • Sobota: święto św. Jakuba, Apostoła
      • W tym dniu obchodzimy odpust w  kościółku św. Jakuba. Uroczysta Msza Święta odpustowa o g.11:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych, którym św. Jakub patronuje od chwili chrztu, czy też bierzmowania. Podczas tej Mszy świętej modlić się będziemy także o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ojczyzny i  nowowybranego Prezydenta.
      • Również w sobotę swojego patrona św. Krzysztofa czczą kierowcy i podróżujący. Po Mszy św. o g.18:00 wokół kościoła parafialnego błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Pojazdy pobłogosławimy także przed kościółkiem po zakończeniu uroczystości odpustowej.
    • Środa: g.18:00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: g.18:00  w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • Ks. Michał  Piela, który pełnił w naszej parafii funkcję spowiednika i opiekuna  Wspólnoty “Nazaret”, na mocy decyzji swoich przełożonych wrócił do Zgromadzenia Księży Salwatorianów, do którego należy. Wyrażamy Mu wielką wdzięczność za bardzo ofiarną pracę na rzecz naszej wspólnoty. Jego dalszą posługę polecamy Waszej modlitwie.
  • Siostra Ewa, która przez ostatnie 3 lata posługiwała w naszej wspólnocie, katechizując oraz prowadząc scholę, decyzją przełożonych zakonnych od sierpnia będzie pełnić posługę w Krakowie. W najbliższą niedzielę podczas Mszy świętej o g.11.00 podziękujemy Jej za pracę za w naszej parafii.
  • W następną niedzielę po wszystkich Mszach świętych Parafialny Zespół Caritas „Betania” będzie zbierał ofiary do puszek na tegoroczny wyjazd dla osób niepełnosprawnych. Między Mszami będzie wyświetlany film pokazujący minione wyjazdy. Gorąco zachęcamy do wsparcia tego wspólnego dzieła.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie i poprowadzenie Nowenny przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej. Dzięki tym staraniom w miniony czwartek ponad 50 osób miało możliwość przyjęcia szkaplerza i oddania się pod szczególną opiekę Matki Bożej.
  • W „Gościu Niedzielnym”  przeczytamy o górze Karmel, na którą wejść można nie tylko fizycznie oraz o cudach matki Speranzy, o której Jan Paweł II powiedział, że jej serce żyło w niebie, ale stopy miała na ziemi.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia, a Solenizantom, Jubilatom obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli  do wieczności: Śp. Stanisław Kostrz, Kazimiera Martyna, Paweł Gołąb, Krystyna Pazdur. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.